Розкрутіть Ваш бізнес з нами!
Контакти
stenos.net@gmail.com
Доска бесплатных объявлений и товаров orlada.com

????????? ?????????? ???????????? REGA

?????
(032)290-26-06
098-444-12-40
???????????? ?????
18.12.2012
4325
        Ми не працюємо за програмою звичайної автошколи – у нас немає навчальних класів, ми не готуємо до іспиту на водійські права. Однак ми – єдина організація у Львові, яка професійно надає послуги з підвищення рівня водійської майстерності та розвитку контраварійних навиків. 
        У житті сучасної людини автомобіль став необхідністю, оскільки багато часу ми витрачаємо на те, щоб дістатися до потрібного нам місця. З кожним днем на вулицях збільшується кількість авто, а наші дороги, на жаль, не відповідають європейським стандартам. Усе це вимагає від водія вищої концентрації уваги, вдосконалення техніки водіння. Ви впевнені, що Ваше реальне вміння кермувати автомобілем співмірне з водійським стажем? Для того, щоб з’ясувати це, ми запрошуємо на безкоштовний пробний урок у безпечних умовах: на спеціально обладнаному майданчику, де є можливість випробувати все, на що здатен водій та його авто.  
       З 2005 року команда Тараса Реги є учасником чемпіонату України з авторалі, досягає високих результатів на змаганнях, працюючи з кращими тренерами автоспорту. Здобувши у 2002 році ступінь магістра олімпійського та професійного спорту у Львівському державному інституті фізичної культури, Тарас створює Автошколу Водійської Майстерності. 
       Ми є призерами України з авторалі та готові поділитися досвідом. Наші фахівці розробили декілька рівнів навчання – від початкового до рівня водія-професіонала. Автошкола Водійської Майстерності Тараса Реги пропонує особливу програму, яка дозволить заощадити час та досягнути максимальних результатів за коротший термін, ніж у будь-якій іншій автошколі Львова. 
       Маючи свою навчальну базу, методику, велику практику тренерської діяльності та досвід в автоспорті, стверджуємо, що наші заняття будуть корисні всім – від початківця до впевненого водія, кожен обов’язково знайде для себе щось нове та цікаве. Досвідчені водії зможуть покращити свою реакцію на перешкоду, вдосконалити навички екстремального водіння та отримати дозу адреналіну від керування авто. 
       Заняття відбуваються як на закритому, спеціально обладнаному майданчику, так і на вулицях міста за попередньо розробленим маршрутом. Ми шукаємо індивідуальний підхід до кожного учня, що дає Вам можливість ефективно навчатися та мати гнучкий графік занять. При потребі забезпечуємо трансфер (доїзд з інструктором на Вашому авто) на тренувальний майданчик автошколи. 

       Ви маєте змогу навчатися за комплексною програмою підвищення рівня водійської майстерності, яка передбачає різні варіанти практичних занять у будь-який час доби та незалежно від пори року. Це дозволить Вам краще орієнтуватися в інтенсивному транспортному потоці в місті та поза ним, впевненіше почуватися на засніжених, слизьких ділянках, знаходити вихід зі складних дорожніх ситуацій.  

В залежності від вашого досвіду та побажань ми пропонуємо багаторівневу систему навчання:
- Початковий курс
- Основний курс 
- Зимовий курс 
- Професійний курс 
Також є спеціальні пропозиції:
- Корпоративні програми
- Індивідуальні програми
- Наш подарунок

Автошкола водійської майстерності REGA пропонує великий вибір навчальних автомобілів:  
· Honda Civic (хетчбек, автоматична коробка передач)  
· Honda Civic (хетчбек, механічна коробка передач) 
· Skoda Fabia (хетчбек, механічна коробка передач) 
· Skoda Fabia (хетчбек, механічна коробка передач) 
· Chevrolet Aveo (хетчбек, механічна коробка передач) 
· Chevrolet Aveo (хетчбек, механічна коробка передач) 
· Honda Civic (тренувально-спортивний хетчбек, механічна коробка передач)  
        Ви можете на практиці оцінити методику та якість навчання Автошколи Водійської Майстерності, відвідавши безкоштовний пробний урок. Наші фахівці за допомогою низки вправ визначать Ваш рівень керування автомобілем, Ваші сильні та слабкі сторони і запропонують індивідуальну програму, яка відповідатиме Вашому рівню водіння. Замовити пробне заняття можна за телефонами Автошколи, ми працюємо без вихідних. 
        Якщо Ви бажаєте розумно витратити гроші і з користю провести час, а головне – отримати реальні навики, телефонуйте: (032)290-26-06, 098-444-12-40 
Поділіться сайтом з друзями!

Читайте також

Metrovka
?? ????? metrovka.com.ua ?? ??????? ?????? ?????????? ??? ?????? ????????, ?????? ??? ????...
?????? ????????? ?????? vps vds
?????? dedicated server Vds ??? vps ???.? ??? ????? ?????? ? ???????? ??????????? ????????...
?????? ???? ???????????. ????? Flash ???? ????? ??????. ????? ? ???? ?????? ???? ??? ?????????? ? ????????? ???????????
???? ???? ?????? ???????????. ????? ? ?????? ???? ??? ?????????? ???????????. ??????? ????...
Створити сайт

Розкрутка сайту
Новини сайту
????????? ?????????
????????? ???????????? ????? ? ????? ????????? ?? ???????? ??????? ???????? ? ??????????, ??? ?????????? ??? ...
????????? ?????
????????? ??????? ?????? ????? ??? ????????????? ???? ????????? ??????. ???? ????? ?????????? ???? ?? ???...
Stenos.net
Stenos.netStenos.net - ?? ????????????-?????????? ?????, ? ????? ????? ??????? ?? ??????, ??? ????? ...

Реклама

Сайти

??????????? ??????????
??????????? ?????????? : сайт - http://osagodnepr.pp.ua/????????? ?????? ???????? ??? ?? ???????? ?????? ???? ??????????? ?? ???????.???????????? ...
 : сайт - http://lotgame.ru? ?????? ???????? ?????? ????????? ??????? ???????, ???????? ?? ???? ????? ? ?????? ????? ...
????i???? ?i?????
????i???? ?i????? : сайт - http://miliydom.com.ua/??????? ???i? ????i????i ?i????? ?? ???????? ?i???? ? ?????????!