Розкрутіть Ваш бізнес з нами!
Контакти
stenos.net@gmail.com
Доска бесплатных объявлений и товаров orlada.com

?? ???-??

?. ????? ???. ?????????? 174
+38 (032) 232-42-61
+38 (032) 245-58-83
????????
19.10.2012
4326
Компанія “ЕКО-СТ” працює на ринку альтернативної енергетики з 2001 року. За цей період роботи Компанія
“ЕКО-СТ” зарекомендовала себе як надійний постачальник обладнання та сервісно-технічного обслуговування.

Одним із пріоритетних напрямків діяльності компанії залишається виробництво й продаж вітрогенераторів, а також постачання готових рішень для корпоративного ринку, тобто повний цикл енергетичних рішень для ведення сучасного бізнесу, а також дистрибуція комплектуючих та готових рішень в Україні.

Постійно вдосконалюються умови торгівлі – що в стані задовольнити найвибагливішого клієнта, надаючи в його розпорядження величезний асортимент товарів і послуг. В компанії є власний сервісний центр, що значно покращує обслуговування клієнтів.

Дбаючи про інтереси наших клієнтів, ми пропонуємо величезну кількість товарів найвищої якості від провідних світових брендів. Усі товари сертифіковані та забезпечуються гарантійним обслуговуванням спеціалізованих сервісних центрів.

Крім цього, достатньо широкий асортимент високоякісного енергетичного устаткування і програмного забезпечення, що його пропонує компанія, зумовлений потребами бізнесу партнерів “ЕКО-СТ” і орієнтований на задоволення широкого спектру вимог кінцевих користувачів.

За роки успішної роботи на ринку України ми заробили репутацію надійного бізнес-партнера та довіру багатьох клієнтів, які стали нашими добрими друзями.

“ЕКО-СТ” зібрано великий колектив талановитих фахівців, які є досвідченими у галузі енергетичних технологій. Вони нададуть Вам всю необхідну інформацію та допоможуть зробити правильний вибір. На їх допомогу Ви можете розраховувати і після здійснення покупки.

З висококваліфікованих спеціалістів сформовано відділ по сервісу. Напрямок роботи даного відділу передбачає забезпечення клієнта комплексним рішенням, яке дозволяє йому працювати ефективніше за конкурентів; проектування та встановлення локальних обєктів; проектування та підбір обладнання у відповідності до складності завдань, які будуть вирішуватись. Велику увагу “ЕКО-СТ” приділяє підтримці та обслуговуванню спроектованих та впроваджених систем.

ЕКО-СТ” прагне до зміцнення своїх позицій на ринку альтернативної енергетики і відновлювальної енергетик, приділяє належну увагу новим тенденціям ринку, створює розгалужену мережу роздрібної торгівлі та розширяє партнерську мережу.
Поділіться сайтом з друзями!

Читайте також

????????-??????? ???????????
??? ????????-??????? ??????? ???????.
????? ???????????, ?????????? ? ???????????
????? ???????????, ?????????? ? ??????????? : сайт - http://finautotrade.ru?????????? ????? ???? ???????????? ?? ??????????? ???????????, ??????????, ????????? ?????...
????????? ?????????? ???????????? REGA
????????? ?????????? ???????????? REGA : сайт - http://www.rega.lviv.ua?? ?? ???????? ?? ????????? ????????? ????????? ? ??? ????? ?????????? ??????, ?? ?? ???...
Створити сайт

Розкрутка сайту
Новини сайту
????????? ?????????
????????? ???????????? ????? ? ????? ????????? ?? ???????? ??????? ???????? ? ??????????, ??? ?????????? ??? ...
????????? ?????
????????? ??????? ?????? ????? ??? ????????????? ???? ????????? ??????. ???? ????? ?????????? ???? ?? ???...
Stenos.net
Stenos.netStenos.net - ?? ????????????-?????????? ?????, ? ????? ????? ??????? ?? ??????, ??? ????? ...

Реклама

Сайти

??????????? ??????????
??????????? ?????????? : сайт - http://osagodnepr.pp.ua/????????? ?????? ???????? ??? ?? ???????? ?????? ???? ??????????? ?? ???????.???????????? ...
 : сайт - http://lotgame.ru? ?????? ???????? ?????? ????????? ??????? ???????, ???????? ?? ???? ????? ? ?????? ????? ...
????i???? ?i?????
????i???? ?i????? : сайт - http://miliydom.com.ua/??????? ???i? ????i????i ?i????? ?? ???????? ?i???? ? ?????????!