Розкрутіть Ваш бізнес з нами!
Контакти
stenos.net@gmail.com
Доска бесплатных объявлений и товаров orlada.com

ПП «ЕКО-СТ»

м. Львів вул. Городоцька 174
+38 (032) 232-42-61
+38 (032) 245-58-83
Торгівля
19.10.2012
4624
Компанія “ЕКО-СТ” працює на ринку альтернативної енергетики з 2001 року. За цей період роботи Компанія
“ЕКО-СТ” зарекомендовала себе як надійний постачальник обладнання та сервісно-технічного обслуговування.

Одним із пріоритетних напрямків діяльності компанії залишається виробництво й продаж вітрогенераторів, а також постачання готових рішень для корпоративного ринку, тобто повний цикл енергетичних рішень для ведення сучасного бізнесу, а також дистрибуція комплектуючих та готових рішень в Україні.

Постійно вдосконалюються умови торгівлі – що в стані задовольнити найвибагливішого клієнта, надаючи в його розпорядження величезний асортимент товарів і послуг. В компанії є власний сервісний центр, що значно покращує обслуговування клієнтів.

Дбаючи про інтереси наших клієнтів, ми пропонуємо величезну кількість товарів найвищої якості від провідних світових брендів. Усі товари сертифіковані та забезпечуються гарантійним обслуговуванням спеціалізованих сервісних центрів.

Крім цього, достатньо широкий асортимент високоякісного енергетичного устаткування і програмного забезпечення, що його пропонує компанія, зумовлений потребами бізнесу партнерів “ЕКО-СТ” і орієнтований на задоволення широкого спектру вимог кінцевих користувачів.

За роки успішної роботи на ринку України ми заробили репутацію надійного бізнес-партнера та довіру багатьох клієнтів, які стали нашими добрими друзями.

“ЕКО-СТ” зібрано великий колектив талановитих фахівців, які є досвідченими у галузі енергетичних технологій. Вони нададуть Вам всю необхідну інформацію та допоможуть зробити правильний вибір. На їх допомогу Ви можете розраховувати і після здійснення покупки.

З висококваліфікованих спеціалістів сформовано відділ по сервісу. Напрямок роботи даного відділу передбачає забезпечення клієнта комплексним рішенням, яке дозволяє йому працювати ефективніше за конкурентів; проектування та встановлення локальних обєктів; проектування та підбір обладнання у відповідності до складності завдань, які будуть вирішуватись. Велику увагу “ЕКО-СТ” приділяє підтримці та обслуговуванню спроектованих та впроваджених систем.

ЕКО-СТ” прагне до зміцнення своїх позицій на ринку альтернативної енергетики і відновлювальної енергетик, приділяє належну увагу новим тенденціям ринку, створює розгалужену мережу роздрібної торгівлі та розширяє партнерську мережу.
Поділіться сайтом з друзями!

Читайте також

LemonSite - сайт за 1 день!
LemonSite - сайт за 1 день! : сайт - http://lemonsite.ruСтворення сайтів швидко і недорого. Сайти від 2500 руб. за 1 день. Домен RU в подарунок. П...
Елітні подарунки
Елітні книги не дарма вважаються кращим подарунком, проте якщо Ви хочете по-справжньому зд...
Svetish - світлодіодне освітлення, системи водоочищення, тепла підлога
Торгово-монтажна компанія. Оптові і роздрібні продажі світлодіодної продукції (лампи, стрі...
Створити сайт

Розкрутка сайту
Новини сайту
Популярні запитання
Популярні запитанняДля Вашої і нашої зручності ми створили перелік запитань і відповідей, які допоможуть Вам ...
Створення сайту
Створення сайтуНа нашому сайті уже розробляється меню створення сайтів. Тому кожен користувач може за баж...
Stenos.net
Stenos.netStenos.net - це інформаційно-довідковий центр, а також центр товарів та послуг, які можна ...

Реклама

Останні додані сайти

Страхування ОСАГОДНЕПР
Страхування ОСАГОДНЕПР : сайт - http://osagodnepr.pp.ua/Страховий брокер пропонує вам на вигідних умовах таке страхування зі знижкою.пРегистрация ...
 : сайт - http://lotgame.ruУ нашому магазині велику кількість якісних товарів, доставка по всій Росії і зручна форма ...
Постiльна бiлизна
Постiльна бiлизна : сайт - http://miliydom.com.ua/Великий вибiр постiльноi бiлизни за низькими цiнами з доставкою!
Спільнота фахівців - езотериків Росії «СЛАВА»
Спільнота фахівців - езотериків Росії «СЛАВА» : сайт - http://vnimanie.esПрофспілка Росії «Слава»: людинознавство і тонкий світ. 1) Виявляємо кращих фахівців і пуб...
Амалія тенти - Магазин жіночого одягу
Амалія тенти - Магазин жіночого одягу : сайт - http://amaliatento.ruІнтернет-магазин елегантного жіночого одягу. Світові бренди кращі товари доставка по Всією...
 : сайт - http://site-ua.tk/Наша компанія займається розробкою та виготовленням інтернет сайтів під замовлення за скро...