Розкрутіть Ваш бізнес з нами!
Контакти
stenos.net@gmail.com
Доска бесплатных объявлений и товаров orlada.com

Тріометал Сервіс. - стелажі, поличкові стелажі, пересувні стелажі, багатопеверхові стелажні конструкції(мезонін), палетні стелажі, виготовляємо під замовлення.

Львів
м. Львів, вул. Курмановича 9б
+38(032) 29 77 356
+38(097) 96 24 128
Обладнання
24.10.2012
6678

   Ми запропонуємо Вам різні варіанти зручнихі надійних конструкцій складського обладнання для зберігання будь-яких товаріві вантажів:

Стелажі палетні використовуються для зберігання на складі піддонів з вантажем. Забезпечують ефективне використання площі і висоти складу. Стелажі даного типу витримують рівномірне навантаження на ярус від 500кг до 4000 кг. Максимальне навантаження на стелаж – 9000-12000 кг.

Стелажі поличкові даного типу, використовуються для зберігання штучних вантажів, коробок, ящиків. По бажанню клієнта поличкові стелажі комплектуються металевими полицями або полицями з ДСП. Крок перестановки траверс – 75 мм. Максимальне навантаження на полицю – 400-600кг.

Стелажі аналогічні до поличкових стелажів середньої серії. Відрізняються меншою вантажопідйомністю (80-120 кг на полицю) і, відповідно,меншою ціною. Елементи стелажу виконані з оцинкованого металу, крок перестановки полиць – 200 мм.

Стелажі drive in, використовуються для зберігання однотипних вантажів на піддонах. Забезпечують максимальну ефективність використання висоти і площі складу. Конструкція даного стелажу виконана на основі елементів палетного стелажу і направляючих для складування піддонів з вантажем.

Стелажі пересувні (архівні) необхідні для зберігання архівів бібліотек, проектних інститутів, банків, та в ін. приміщеннях. Дані стелажізабезпечують найбільш ефективне використання площі архівного приміщення, атакож захищеність архівних документів. Пересувні стелажі (мобільні стелажі)здатні використати до 90% площі приміщення.


Пересування стелажів по вмонтованих у підлогу рейках (направляючих) здійснюється за рахунок обертання важеля рухомого механізму. У блоці мобільних стелажів (архівних стелажів) існує тільки один прохід для обслуговування, якійстворюється шляхом пересування стелажів в будь-якому місці блоку, що набагато ефективніше по відношенню до стаціонарних стелажів.

Мезонин (двохповерховий стелаж) використовується для зберігання великої номенклатури дрібних і середніх вантажів (автозапчастини, медикаменти, канцтовари, тощо) у два і більше поверхи (двохповерховий стелаж). На заданійвисоті платформи (двохповерхового стелажу) створюється металеве або дерев’яне перекриття. Мезонин (двохповерховий стелаж) забезпечує ефективне використання висоти складу за умов ручного доступу до вантажів.

Поділіться сайтом з друзями!

Читайте також

Фільми онлайн у високій якості
Фільми онлайн у високій якості : сайт - http://hd-films.com.uaHD-films online | дивитись фільми онлайн у високій якості hd-720p.
ОРЕНДА ПОДОБОВО КВАРТИР У ХАРКОВІ
Оренда подобово квартир у Харькове.Дома котеджі, VIP апартаменти. +38 (093) 499-36-83; +38...
Друк на полотні
Креативна студія YAMI дизайн пропонує Вам друк на полотні фотографій, картин, репродукцій....
Створити сайт

Розкрутка сайту
Новини сайту
Популярні запитання
Популярні запитанняДля Вашої і нашої зручності ми створили перелік запитань і відповідей, які допоможуть Вам ...
Створення сайту
Створення сайтуНа нашому сайті уже розробляється меню створення сайтів. Тому кожен користувач може за баж...
Stenos.net
Stenos.netStenos.net - це інформаційно-довідковий центр, а також центр товарів та послуг, які можна ...

Реклама

Останні додані сайти

Страхування ОСАГОДНЕПР
Страхування ОСАГОДНЕПР : сайт - http://osagodnepr.pp.ua/Страховий брокер пропонує вам на вигідних умовах таке страхування зі знижкою.пРегистрация ...
 : сайт - http://lotgame.ruУ нашому магазині велику кількість якісних товарів, доставка по всій Росії і зручна форма ...
Постiльна бiлизна
Постiльна бiлизна : сайт - http://miliydom.com.ua/Великий вибiр постiльноi бiлизни за низькими цiнами з доставкою!
Спільнота фахівців - езотериків Росії «СЛАВА»
Спільнота фахівців - езотериків Росії «СЛАВА» : сайт - http://vnimanie.esПрофспілка Росії «Слава»: людинознавство і тонкий світ. 1) Виявляємо кращих фахівців і пуб...
Амалія тенти - Магазин жіночого одягу
Амалія тенти - Магазин жіночого одягу : сайт - http://amaliatento.ruІнтернет-магазин елегантного жіночого одягу. Світові бренди кращі товари доставка по Всією...
 : сайт - http://site-ua.tk/Наша компанія займається розробкою та виготовленням інтернет сайтів під замовлення за скро...