Розкрутіть Ваш бізнес з нами!
Контакти
stenos.net@gmail.com
Доска бесплатных объявлений и товаров orlada.com

Тріометал Сервіс. - стелажі, поличкові стелажі, пересувні стелажі, багатопеверхові стелажні конструкції(мезонін), палетні стелажі, виготовляємо під замовлення.

Львів
м. Львів, вул. Курмановича 9б
+38(032) 29 77 356
+38(097) 96 24 128
Обладнання
24.10.2012
3767

   Ми запропонуємо Вам різні варіанти зручнихі надійних конструкцій складського обладнання для зберігання будь-яких товаріві вантажів:

Стелажі палетні використовуються для зберігання на складі піддонів з вантажем. Забезпечують ефективне використання площі і висоти складу. Стелажі даного типу витримують рівномірне навантаження на ярус від 500кг до 4000 кг. Максимальне навантаження на стелаж – 9000-12000 кг.

Стелажі поличкові даного типу, використовуються для зберігання штучних вантажів, коробок, ящиків. По бажанню клієнта поличкові стелажі комплектуються металевими полицями або полицями з ДСП. Крок перестановки траверс – 75 мм. Максимальне навантаження на полицю – 400-600кг.

Стелажі аналогічні до поличкових стелажів середньої серії. Відрізняються меншою вантажопідйомністю (80-120 кг на полицю) і, відповідно,меншою ціною. Елементи стелажу виконані з оцинкованого металу, крок перестановки полиць – 200 мм.

Стелажі drive in, використовуються для зберігання однотипних вантажів на піддонах. Забезпечують максимальну ефективність використання висоти і площі складу. Конструкція даного стелажу виконана на основі елементів палетного стелажу і направляючих для складування піддонів з вантажем.

Стелажі пересувні (архівні) необхідні для зберігання архівів бібліотек, проектних інститутів, банків, та в ін. приміщеннях. Дані стелажізабезпечують найбільш ефективне використання площі архівного приміщення, атакож захищеність архівних документів. Пересувні стелажі (мобільні стелажі)здатні використати до 90% площі приміщення.


Пересування стелажів по вмонтованих у підлогу рейках (направляючих) здійснюється за рахунок обертання важеля рухомого механізму. У блоці мобільних стелажів (архівних стелажів) існує тільки один прохід для обслуговування, якійстворюється шляхом пересування стелажів в будь-якому місці блоку, що набагато ефективніше по відношенню до стаціонарних стелажів.

Мезонин (двохповерховий стелаж) використовується для зберігання великої номенклатури дрібних і середніх вантажів (автозапчастини, медикаменти, канцтовари, тощо) у два і більше поверхи (двохповерховий стелаж). На заданійвисоті платформи (двохповерхового стелажу) створюється металеве або дерев’яне перекриття. Мезонин (двохповерховий стелаж) забезпечує ефективне використання висоти складу за умов ручного доступу до вантажів.

Поділіться сайтом з друзями!

Читайте також

Викрійка
Викрійка : сайт - http://vykroyka.com.ua/Лекальна база модного чоловічого, жіночого та дитячого одягу. У нас на сайті ви можете ска...
Пам'ятки туристичних місць
Пам'ятки туристичних місць.
Металообробка
Всі види металообробки. Працюємо по всій Донецькій області.
Створити сайт

Розкрутка сайту
Новини сайту
Популярні запитання
Популярні запитанняДля Вашої і нашої зручності ми створили перелік запитань і відповідей, які допоможуть Вам ...
Створення сайту
Створення сайтуНа нашому сайті уже розробляється меню створення сайтів. Тому кожен користувач може за баж...
Stenos.net
Stenos.netStenos.net - це інформаційно-довідковий центр, а також центр товарів та послуг, які можна ...

Реклама

Останні додані сайти

Страхування ОСАГОДНЕПР
Страхування ОСАГОДНЕПР : сайт - http://osagodnepr.pp.ua/Страховий брокер пропонує вам на вигідних умовах таке страхування зі знижкою.пРегистрация ...
 : сайт - http://lotgame.ruУ нашому магазині велику кількість якісних товарів, доставка по всій Росії і зручна форма ...
Постiльна бiлизна
Постiльна бiлизна : сайт - http://miliydom.com.ua/Великий вибiр постiльноi бiлизни за низькими цiнами з доставкою!
Спільнота фахівців - езотериків Росії «СЛАВА»
Спільнота фахівців - езотериків Росії «СЛАВА» : сайт - http://vnimanie.esПрофспілка Росії «Слава»: людинознавство і тонкий світ. 1) Виявляємо кращих фахівців і пуб...
Амалія тенти - Магазин жіночого одягу
Амалія тенти - Магазин жіночого одягу : сайт - http://amaliatento.ruІнтернет-магазин елегантного жіночого одягу. Світові бренди кращі товари доставка по Всією...
 : сайт - http://site-ua.tk/Наша компанія займається розробкою та виготовленням інтернет сайтів під замовлення за скро...