Розкрутіть Ваш бізнес з нами!
Контакти
stenos.net@gmail.com
Доска бесплатных объявлений и товаров orlada.com

??? ??????? ????????? ? ?????????

????????-??????
14.10.2012
2438
Як заробити в інтернеті? Вперше мене зацікавило це питання 5 років тому. З того часу я почав шукати способи заробітку в мережі. Зізнаюся, спочатку у мене не зовсім виходило, а якщо чесно, то взагалі не виходило. Свій перший долар я заробив лише після 1 року пошуків і спроб. Так як весь цей рік я постійно потрапляв в якісь афери і заманухи. Але я не здавався. Методом проб і помилок я вчився, набирався досвіду, ставав розумнішим. З часом почав заробляти і хочу поділиться з вами дивіться і заробляйте.

Поштові спонсори

Як показує практика, практично всі, хто тільки задався метою знайти роботу в інтернеті, починають з заробітку на сайтах під назвою поштові спонсори.

Дійсно, саме робота з поштовими спонсорами, побудована на читанні листів рекламодавців і платних кліках по посиланнях не вимагає від охочих заробити ніяких навичок і досвіду заробітку в інтернеті. Ось тільки заробіток на поштовика не дуже-то й великий.
Хоча заробіток в інтернеті на поштових спонсорах залежить від того, ЯК ВИ ПРАЦЮЄТЕ.
На поштовика можна заробити великі гроші. Не зовсім в'яжеться з тим, що можна прочитати на тисячах сайтах, що продають всякі чудо-пакети для домашнього інтернет бізнесу.

Платні опитування

Платні опитування - ось ідеальний вид заробітку в Інтернеті без витрат з Вашого боку. Компанії проводять маркетингові дослідження ринку з метою поліпшення своєї продукції і витрачають на це величезні суми, які втім повертаються назад з багаторазової прибутком.

Платні опитування допомагають цим компаніям дізнатися у своїх споживачів їх думку про свої товари і на основі цього поліпшити продукцію. Таким чином виходить, що Вам платять гроші за Ваша думка. Що може бути краще? Халява! Скажете Ви і матимете рацію. Для цього виду заробітку потрібен тільки поштову скриньку і вільний час. Здавалося б немає нічого простішого, але ...

Завжди є щось, що зіпсує гарну новину: (Ось і тут представляю Вашій увазі ложку дьогтю в нашу бочку халявного меду - заробити в країнах колишнього СНД за допомогою платних опитувань багато Ви не зможете.

Ці компанії тільки почали серйозно рахуватися з нашим ринком, і нашою думкою цікавляться досить рідко, але це все ж таки трапляється, тому зареєструватися в них все таки має сенс. Нижче будуть дані посилання на компанії, які займаються інтернаціональними опитуваннями.

Біржи статтей

Для початку роботи вам необхідно лише зареєструватися. Згодом ви зможете вказати в особистому профілі персональні дані. При бажанні, ви можете скласти докладний портфоліо, яке буде доступне кожному замовникові. Розміщуючи портфоліо, ви підвищуєте свої шанси на те, що замовник звернеться саме до вас.

Також ви можете виконати тест на підвищенні рівня кваліфікації. Після перевірки, ваші тестові роботи стають доступними для перегляду в портфоліо. Адміністрація ж, переглядаючи ваші роботи, може підвищити ваш рівень майстерності, що, безсумнівно, позитивно позначиться на кількості замовлень і оплату вашої діяльності. Замовники також мають свій рейтинг, який доступний для перегляду всім копирайтерам. Рейтинг свідчить про надійність замовника.

Ціни на роботи залежать, в тому числі, і від вашої кваліфікації. Чим більше ви пишете і чим вище вас оцінюють замовники, тим більше ви можете отримувати за свої роботи.

Після того, як ви виконаєте замовлення, вам його необхідно відправити на перевірку замовнику. Тільки після того, як замовник підтвердить, що замовлення виконано повністю, з рахунку замовника списуються грошові кошти в необхідному розмірі та переходять на ваш рахунок. Якщо ж замовника не задовольняє виконана робота, то її необхідно доопрацювати або навіть переробити. У випадку ж, коли замовник ніяк не реагує на виконаний вами замовлення, з його рахунку примусово знімаються кошти. Це є гарантією оплати вашої роботи.

Після роботи з замовником, він може залишати відгуки на вашу роботу як позитивні, так і негативні. Відгуки також доступні для перегляду замовником. Велика кількість позитивних відгуків сприятиме інтересу до вас з боку нових замовників.

Завдяки зручності системи, ви завжди можете бути в курсі всіх нових замовлень, а також тих робіт, які ви в даний момент виконуєте. Крім цього, ви можете переглядати докладні відомості про замовників, тим самим визначаючи для себе, чи варто з ними співпрацювати. Уточнювати замовлення, а також спілкуватися з замовниками можна за допомогою текстових повідомлень.

Файлообмінник

У чому полягає: Розміщення файлів (відео, музики, софта) на безкоштовних серверах і залученні користувачів для скачування файлів по вашим посиланнях. За кожне скачування - нараховується комісія.

Що потрібно: Уміння поводитися з файлообмінниками, заливати файли. Складати грамотні опису, додавати картинки і поширювати посилання на різних сайтах.

Результат: 1000-3000 руб. на місяць

Свій сайт

Ця категорія включає в себе найбільш перспективні способи заробітку в інтернеті. Але підійдуть вони далеко не всім користувачам. Від вас буде потрібно: готовий сайт, бажано хоч трохи розкручений у пошукових системах, великі знання в області сайтобудування (PHP, HTML, Java), робота з хостингами, доменами, базами MySQL та ін.

Тут мова йде вже про зовсім інші доходи і при серйозному підході ви зможете заробляти зі свого сайту від 10000 руб. на місяць і вище. Я тут не хочу лякати вас великими сумами, тому вивів невеликий мінімум, який ви будете заробляти на початковому етапі розвитку свого сайту.

І не думайте, що все так просто. Це бізнес, де вам доведеться вкладати власні кошти на просування ресурсу, просиджувати місяцями за роботою, аналізувати конкурентів, отримувати нові знання, навички і постійно знаходити актуальну інформацію про нові способи заробітку в інтернеті.
Поділіться сайтом з друзями!

Читайте також

???????????? ??? ????????, ???????, ???????? ???????, ???????.
???????? ????? ?????? ???? ????? ?????????? ????????????, ???????? ? ????????????? ?????...
??????
?????? : сайт - http://www.jack-parker.kiev.ua???? ??????, ?????????? ???????, ?????? ? ?????????? ?? ??????? ??????? ??? ????? ? ??????...
??????? ????? ??????
??????? ????? ?????? : сайт - http://lallc.ru???????? ???????????? ??????; ???????? ???????????? ??????; ????????????? ????????? ? ????...
Створити сайт

Розкрутка сайту
Новини сайту
????????? ?????????
????????? ???????????? ????? ? ????? ????????? ?? ???????? ??????? ???????? ? ??????????, ??? ?????????? ??? ...
????????? ?????
????????? ??????? ?????? ????? ??? ????????????? ???? ????????? ??????. ???? ????? ?????????? ???? ?? ???...
Stenos.net
Stenos.netStenos.net - ?? ????????????-?????????? ?????, ? ????? ????? ??????? ?? ??????, ??? ????? ...

Реклама

Сайти

??????????? ??????????
??????????? ?????????? : сайт - http://osagodnepr.pp.ua/????????? ?????? ???????? ??? ?? ???????? ?????? ???? ??????????? ?? ???????.???????????? ...
 : сайт - http://lotgame.ru? ?????? ???????? ?????? ????????? ??????? ???????, ???????? ?? ???? ????? ? ?????? ????? ...
????i???? ?i?????
????i???? ?i????? : сайт - http://miliydom.com.ua/??????? ???i? ????i????i ?i????? ?? ???????? ?i???? ? ?????????!