Розкрутіть Ваш бізнес з нами!
Контакти
stenos.net@gmail.com
Доска бесплатных объявлений и товаров orlada.com

Комп'ютерна допомога на дому

(097) 276-38-15
Комп'ютери та комплектуючі
20.10.2012
1803
Комп'ютерна допомога на дому - це насамперед комфорт, саме тому KompHelpDnepr надає послуги швидкої комп'ютерної допомоги з виїздом до замовника.

Ремонт комп'ютерів в Дніпропетровську - це основний напрямок нашої діяльності. Крім ремонту комп'ютерів ми надаємо повний комплекс послуг комп'ютерної допомоги. Модернізація комп'ютерів дозволяє дати вашому старому комп'ютеру друге життя. Відновлення випадково або навмисно віддалених файлів, з будь-яких типів носіїв інформації. Обслуговування невеликих організацій в галузі ремонту комп'ютерів і комп'ютерної допомоги. Проектування, монтаж і обслуговування локальних мереж.

Тепер немає потреби бродити по магазинах, волаючи продавців проконсультувати вас відносно нових комп'ютерних комплектуючих. Комп'ютерний ремонт увазі і заміну різноманітних пристроїв прямо у вас вдома! Достатньо лише зателефонувати і ми допоможемо вам зробити правильний вибір!

Ми піклуємося про наших клієнтів і авторитеті компанії. Для постійних клієнтів працює система лояльності, яка включає в себе знижки на комп'ютерний сервіс.

Працюємо без вихідних! Усі так кажуть, а ми дійсно працюємо! І якщо вам необхідний терміновий ремонт комп'ютера, настройка Windows, програмна або апаратна діагностика ноутбука - ми завжди готові вислухати вас і допомогти!

Основні напрямки діяльності.

Безкоштовна онлайн консультація.

Установка і налаштування програмного забезпечення (ПО). Як системного ПО, так і прикладних програм. Модернізація персонального комп'ютера (ПК). Заправлення й відновлення картриджів для лазерних та струменевих принтерів. Налаштування модему і вашого ПК для роботи в мережі інтернет.

Гарантія якості.

Наші фахівці при виконанні робіт завжди перевіряють працездатність Вашого ПО і ПК тому можете бути спокійні ми усунемо не тільки заявлену поломку, але й запобігти можливим в подальшій роботі неполадки.

Відповідальність.

Ми працюємо на результат, а не на процес. Показником нашої діяльності є досягнення поставлених замовником завдань, а не процес роботи фахівця. Саме тому оплата наших послуг не є погодинною.
Поділіться сайтом з друзями!

Читайте також

Randevu
Randevu Speed Dating - це вечірки швидких побачень, де за один вечір Ви маєте можливість п...
Автовикуп максимально дорого
Автовикуп максимально дорого : сайт - http://avtovukyp.io.ua/Автовикуп по всій Україні
Мотивація на кожен день
Мотивація на кожен день. Переможете лінь, не третьте час даремно, змініть своє життя на кр...
Створити сайт

Розкрутка сайту
Новини сайту
Популярні запитання
Популярні запитанняДля Вашої і нашої зручності ми створили перелік запитань і відповідей, які допоможуть Вам ...
Створення сайту
Створення сайтуНа нашому сайті уже розробляється меню створення сайтів. Тому кожен користувач може за баж...
Stenos.net
Stenos.netStenos.net - це інформаційно-довідковий центр, а також центр товарів та послуг, які можна ...

Реклама

Останні додані сайти

Страхування ОСАГОДНЕПР
Страхування ОСАГОДНЕПР : сайт - http://osagodnepr.pp.ua/Страховий брокер пропонує вам на вигідних умовах таке страхування зі знижкою.пРегистрация ...
 : сайт - http://lotgame.ruУ нашому магазині велику кількість якісних товарів, доставка по всій Росії і зручна форма ...
Постiльна бiлизна
Постiльна бiлизна : сайт - http://miliydom.com.ua/Великий вибiр постiльноi бiлизни за низькими цiнами з доставкою!
Спільнота фахівців - езотериків Росії «СЛАВА»
Спільнота фахівців - езотериків Росії «СЛАВА» : сайт - http://vnimanie.esПрофспілка Росії «Слава»: людинознавство і тонкий світ. 1) Виявляємо кращих фахівців і пуб...
Амалія тенти - Магазин жіночого одягу
Амалія тенти - Магазин жіночого одягу : сайт - http://amaliatento.ruІнтернет-магазин елегантного жіночого одягу. Світові бренди кращі товари доставка по Всією...
 : сайт - http://site-ua.tk/Наша компанія займається розробкою та виготовленням інтернет сайтів під замовлення за скро...