Розкрутіть Ваш бізнес з нами!
Контакти
stenos.net@gmail.com
Доска бесплатных объявлений и товаров orlada.com

Комп'ютерна допомога на дому

(097) 276-38-15
Комп'ютери та комплектуючі
20.10.2012
2939
Комп'ютерна допомога на дому - це насамперед комфорт, саме тому KompHelpDnepr надає послуги швидкої комп'ютерної допомоги з виїздом до замовника.

Ремонт комп'ютерів в Дніпропетровську - це основний напрямок нашої діяльності. Крім ремонту комп'ютерів ми надаємо повний комплекс послуг комп'ютерної допомоги. Модернізація комп'ютерів дозволяє дати вашому старому комп'ютеру друге життя. Відновлення випадково або навмисно віддалених файлів, з будь-яких типів носіїв інформації. Обслуговування невеликих організацій в галузі ремонту комп'ютерів і комп'ютерної допомоги. Проектування, монтаж і обслуговування локальних мереж.

Тепер немає потреби бродити по магазинах, волаючи продавців проконсультувати вас відносно нових комп'ютерних комплектуючих. Комп'ютерний ремонт увазі і заміну різноманітних пристроїв прямо у вас вдома! Достатньо лише зателефонувати і ми допоможемо вам зробити правильний вибір!

Ми піклуємося про наших клієнтів і авторитеті компанії. Для постійних клієнтів працює система лояльності, яка включає в себе знижки на комп'ютерний сервіс.

Працюємо без вихідних! Усі так кажуть, а ми дійсно працюємо! І якщо вам необхідний терміновий ремонт комп'ютера, настройка Windows, програмна або апаратна діагностика ноутбука - ми завжди готові вислухати вас і допомогти!

Основні напрямки діяльності.

Безкоштовна онлайн консультація.

Установка і налаштування програмного забезпечення (ПО). Як системного ПО, так і прикладних програм. Модернізація персонального комп'ютера (ПК). Заправлення й відновлення картриджів для лазерних та струменевих принтерів. Налаштування модему і вашого ПК для роботи в мережі інтернет.

Гарантія якості.

Наші фахівці при виконанні робіт завжди перевіряють працездатність Вашого ПО і ПК тому можете бути спокійні ми усунемо не тільки заявлену поломку, але й запобігти можливим в подальшій роботі неполадки.

Відповідальність.

Ми працюємо на результат, а не на процес. Показником нашої діяльності є досягнення поставлених замовником завдань, а не процес роботи фахівця. Саме тому оплата наших послуг не є погодинною.
Поділіться сайтом з друзями!

Читайте також

АвтоЦени - Ціни на нові автомобілі в Харкові
АвтоЦени - Ціни на нові автомобілі в Харкові : сайт - http://www.carprice.kharkov.uaЦіни на нові автомобілі в офіційних дилерів Харкова.
Продаж шин і литих дисків за низькими цінами, КОЛЕСО: koleso.kharkov.ua
Продаж шин і литих дисків за низькими цінами, КОЛЕСО: koleso.kharkov.ua : сайт - http://www.koleso.kharkov.uaКОЛЕСО - це мережа спеціалізованих магазинів, які надають найширший асортимент товару і як...
Енциклопедія алкогольних і безалкогольних напоїв
Енциклопедія алкогольних і безалкогольних напоїв : сайт - http://homebartender.ruВсе про спиртних напоях. Все про безалкогольних напоях. Гарячі напої. Правила приготування...
Створити сайт

Розкрутка сайту
Новини сайту
Популярні запитання
Популярні запитанняДля Вашої і нашої зручності ми створили перелік запитань і відповідей, які допоможуть Вам ...
Створення сайту
Створення сайтуНа нашому сайті уже розробляється меню створення сайтів. Тому кожен користувач може за баж...
Stenos.net
Stenos.netStenos.net - це інформаційно-довідковий центр, а також центр товарів та послуг, які можна ...

Реклама

Останні додані сайти

Страхування ОСАГОДНЕПР
Страхування ОСАГОДНЕПР : сайт - http://osagodnepr.pp.ua/Страховий брокер пропонує вам на вигідних умовах таке страхування зі знижкою.пРегистрация ...
 : сайт - http://lotgame.ruУ нашому магазині велику кількість якісних товарів, доставка по всій Росії і зручна форма ...
Постiльна бiлизна
Постiльна бiлизна : сайт - http://miliydom.com.ua/Великий вибiр постiльноi бiлизни за низькими цiнами з доставкою!
Спільнота фахівців - езотериків Росії «СЛАВА»
Спільнота фахівців - езотериків Росії «СЛАВА» : сайт - http://vnimanie.esПрофспілка Росії «Слава»: людинознавство і тонкий світ. 1) Виявляємо кращих фахівців і пуб...
Амалія тенти - Магазин жіночого одягу
Амалія тенти - Магазин жіночого одягу : сайт - http://amaliatento.ruІнтернет-магазин елегантного жіночого одягу. Світові бренди кращі товари доставка по Всією...
 : сайт - http://site-ua.tk/Наша компанія займається розробкою та виготовленням інтернет сайтів під замовлення за скро...