Розкрутіть Ваш бізнес з нами!
Контакти
stenos.net@gmail.com
Доска бесплатных объявлений и товаров orlada.com

Віпком

0975615158
Комп'ютери та комплектуючі
03.10.2012
2394
Про нас

Фірма «Vip-Com» утворилася в Березні 2006 року. За весь час роботи на комп’ютерному ринку Львова компанія досягла значних результатів, завоювала заслужений авторитет партнерів і клієнтів компанії.

Наш асортимент складають тисячі товарів: комп’ютери та комплектуючі, ноутбуки та PDA, офісна техніка, аудіо-видео-фототехника та портативна електроніка, а також велика кількість різноманітних аксесуарів.

Дбаючи про інтереси наших клієнтів, ми пропонуємо величезну кількість товарів найвищої якості від провідних світових брендів таких як Sony, Samsung, Panasonic, LG, Electrolux, HP, Bosch, Acer, Canon, а також багато інших. Усі товари сертифіковані та забезпечуються гарантійним обслуговуванням спеціалізованих сервісних центрів.

Постійно вдосконалюється роздрібна торгівля – що в стані задовольнити найвибагливішого клієнта, надаючи в його розпорядження величезний асортимент товарів і послуг, а також в нашої компанії є власний сервісний центр, що значно покращує обслуговування наших клієнтів.

Ми твердо знаємо, що майбутнє компанії знаходиться в руках клієнтів, от чому наша головна задача — задовольнити всі їхні запити, запропонувати споживачу саме той продукт, у якому він більше всього зацікавлений, використовуючи тільки передові технології й послуги.
Співробітники компанії є досвідченими фахівцями у галузі високих технологій. Вони нададуть Вам всю необхідну інформацію та допоможуть зробити правильний вибір. На їх допомогу Ви можете розраховувати і після здійснення покупки.

Одним із пріоритетних напрямків діяльності компанії залишається виробництво й продаж комп’ютерів, а також постачання готових рішень для корпоративного ринку, тобто повний цикл IT-робіт і рішень для ведення сучасного бізнесу.

«Vip-Com» прагне до зміцнення своїх позицій на ринку комп’ютерних і інформаційних технологій, приділяє належну увагу новим тенденціям ринку, створює розгалужену мережу роздрібної торгівлі, розширяє партнерську мережу по всій Західній Україні.

За роки успішної роботи на ринку України ми заробили репутацію надійного бізнес-партнера та довіру багатьох клієнтів, які стали нашими добрими друзями.

Дякуємо Вам за довіру нашій компанії і бажаємо подальшого процвітання. Сподіваємось, що і Ви зможете оцінити всі переваги роботи з серйозною та надійною компанією.
Поділіться компанією з друзями!

Читайте також

Найсвіжіші та актуальні новини
Новинний сайт про політику, спорт, шоу-бізнесі. Новини на нашому сайті дозволять Вам бути ...
Інтернет-магазин піротехніка. Феєрверки - петарди, опт, роздріб
Інтернет-магазин з продажу піротехніки з доставкою по Україні оптом і в роздріб. Будь феєр...
Банківські метали
Все про банківські метали. Фотографії злитків, які продаються на валютному ринку України. ...
Створити сайт

Розкрутка сайту
Новини сайту
Популярні запитання
Популярні запитанняДля Вашої і нашої зручності ми створили перелік запитань і відповідей, які допоможуть Вам ...
Створення сайту
Створення сайтуНа нашому сайті уже розробляється меню створення сайтів. Тому кожен користувач може за баж...
Stenos.net
Stenos.netStenos.net - це інформаційно-довідковий центр, а також центр товарів та послуг, які можна ...

Реклама

Останні додані сайти

Страхування ОСАГОДНЕПР
Страхування ОСАГОДНЕПР : сайт - http://osagodnepr.pp.ua/Страховий брокер пропонує вам на вигідних умовах таке страхування зі знижкою.пРегистрация ...
 : сайт - http://lotgame.ruУ нашому магазині велику кількість якісних товарів, доставка по всій Росії і зручна форма ...
Постiльна бiлизна
Постiльна бiлизна : сайт - http://miliydom.com.ua/Великий вибiр постiльноi бiлизни за низькими цiнами з доставкою!
Спільнота фахівців - езотериків Росії «СЛАВА»
Спільнота фахівців - езотериків Росії «СЛАВА» : сайт - http://vnimanie.esПрофспілка Росії «Слава»: людинознавство і тонкий світ. 1) Виявляємо кращих фахівців і пуб...
Амалія тенти - Магазин жіночого одягу
Амалія тенти - Магазин жіночого одягу : сайт - http://amaliatento.ruІнтернет-магазин елегантного жіночого одягу. Світові бренди кращі товари доставка по Всією...
 : сайт - http://site-ua.tk/Наша компанія займається розробкою та виготовленням інтернет сайтів під замовлення за скро...