«Замок Радомисль» - це архітектурна та історико-культурна перлина Поліського краю. У 1612 році на цьому місці була побудована «папірня»-укріплена фабрика по виробництву паперу для друкарні Києво-Печерської Лаври. Величний архітектурний ансамбль розташований між двома водоспадами, з одного боку омивається водами річки Микі, з іншого - величезним чистим озером.
Після проведеної реставрації «Замок Радомисль» являє собою повністю відновлене середньовічне фортифікаційна споруда твором автентичних інтер'єрів XVII-XIXвв. Замок загальною площею 2500 кв.м. не має рукотворного фундаменту, він побудований на гранітній скелі, йде вглиб землі на кілометри, і здатний простояти століття.
«Замок Радомисль» сьогодні - це багатофункціональний історико-культурний комплекс. У ньому розташовано єдиний у світі Музей української домашньої ікони з експозицією «Душа України», концертний зал для камерної музики, приміщення для урочистостей, виставок, свят, а також трапезна для банкетів і гостьові кімнати для відпочинку.
Душею «Замку Радомисль» є Музей української домашньої ікони, що нараховує більше 5000 предметів християнського мистецтва XVII - XX ст. з усіх регіонів України.
Сьогодні «Замок Радомисль» приймає гостей і туристів, в ньому проводяться індивідуальні та колективні екскурсії, урочисті церемонії, мистецькі та культурні заходи, майстер-класи, пленери, фестивалі та концерти.