Розкрутіть Ваш бізнес з нами!
Контакти
stenos.net@gmail.com
Доска бесплатных объявлений и товаров orlada.com

Каталог сайтів - освіта

Освіта
Україна
14.03.2013

Безкоштовна електронна бібліотека програміста.

Безкоштовна електронна бібліотека програміста. : сайт - http://www.progbk.ruБезкоштовні книги, підручники для програміста. Скачування безкоштовне, реєстрація не потрібна. Книги додаються щодня. Книги з програмування на мовах С, С, С #, Java, PHP, Assembler. Progbk.ru - електронна бібліотека програміста.
Освіта
Україна
12.03.2013

Навчальний центр "Інтелект - Центр" - курси Харків

Навчальний центр "Інтелект - Центр" - курси Харків : сайт - http://itckh.com.uaКурси (підвищення кваліфікації) в Харкові: програмування 1С, Підприємство 8.2, бухгалтерські курси, курси менеджер по персоналу, автокурси, комп'ютерні курси (оператор ПК), курси секретарів, оренда залу Харків
Освіта
Україна
10.03.2013

Європейська освіта

Європейська освіта : сайт - http://euroeducation.com.ua/Курси іноземних мов "Європейська освіта" пропонують вивчення англійської, німецької, французької, іспанської, італійської, польської мов, а також професійні переклади з цих мов.
Освіта
Україна
28.02.2013

Освіта і Наука

Освіта і Наука : сайт - http://firstedu.com.ua/Сайт для педагогів та студентів педагогічних спеціальностей. У нас ви знайдете плани-конспекти, розробки виховних заходів та багато іншого
Освіта
Сімферополь
24.02.2013

Ялтинське вище професійне училище будівельних і харчових технологій

Ялтинське вище професійне училище будівельних і харчових технологій : сайт - http://www.vpu.net.uaОфіційний сайт Кримського республіканського професійно-технічного навчального закладу III атестаційного рівня "Ялтинське вище професійне училище будівельних і харчових технологій"! Даний ресурс рекомендований учням нашого училища, батькам учнів, педагогам, школярам і всім, хто цікавиться професійною підготовкою.
Освіта
Україна
19.02.2013

Вышгородский РМК

Районный методический кабинет (РМК) - является структурным подразделением отдела образования Вышгородской районной администрации.
Освіта
Київ
15.02.2013

E-language club - кола-клуб англійської мови

E-language club - кола-клуб англійської мови : сайт - http://www.el-club.com.uaШкола-клуб англійської мови проводить навчання за напрямками: "Загальна англійська " з шістьма рівнями, "Бізнес англійська ", "Англійська для туристів ", "Англійська для малят " використовуючи сучасні методики.
Освіта
Київ
13.02.2013

Приватна школа-дитячий садок Золоче school

Приватна школа-дитячий садок Золоче school : сайт - http://zolocheschool.com.uaПриватна школа дитячий садок Золоче school біля Києва Бориспільський район. Дитячий садок знаходиться в мальовничому місці поблизу річки. Індивідуальне харчування. Розвозка дитячим автобусом з Києва та Борисполя. Відеоспостереження і безпеку.
Освіта
Сімферополь
08.02.2013

Ялтинське вище професійне училище будівельних і харчових технологій

Ялтинське вище професійне училище будівельних і харчових технологій : сайт - http://vpu.net.uaЄдине у Великій Ялті державне професійне училище III атестаційного рівня, що здійснює підготовку кваліфікованих робітничих кадрів і молодших спеціалістів.
Освіта
Україна
17.01.2013

Навчальний екскурс в Xilinx Ise Design Suite

САПР Xilinx ISE Design Suite. Перші кроки. Створення проекту. Редактор схем. Програмування на VHDL. Оператори VHDL. Комбінаційні схеми. Цифрові автомати з пам'яттю.
Освіта
Росія
09.01.2013

1000 задач

Сайт «1000 завдань» надає відвідувачам можливість навчитися вирішувати завдання з математики, так як він поєднує в собі збірник задач з шкільного курсу математики з розв'язник до нього, а також форум, на якому обговорюються вирішення завдань.
Освіта
Білорусія
08.01.2013

Ясла-садок № 4 г.Слуцка

Про дитячий садок: новини, фото і відео, інформація про педагогів і дитячих групах.
Освіта
Росія
08.01.2013

Вивчення англійської мови в Казані

Британський репетитор англійської мови займеться Вами індивідуально за ціною 400р./ак. годину.
Освіта
Рівне
28.12.2012

Навчання в Польщі

Програма "Навчання в Польщі" - це якісна європейська освіта за українською ціною, гарантований вступ без знання польської та більш ніж 350 спеціальностей та факультетів на вибір. При цьому навчання може бути безкоштовним або зі спеціальними стипендіями для українських студентів. А у випадку платної форми навчання навчання, ціни значною мірою не певищуватимуть вітчизняних.nЩо перше приходить на думку, коли Ви чуєте слова "Навчання в Польщі"? Мабуть, наступне: "Щоб там навчатися, потрібно було вивчати польську змалечку" або "Це все дуже складно для нас вступити до європейського університету" чи просто "Мабуть, освіта неймовірно дорога". Зараз ми розвіємо ці міфи
Освіта
Львів
26.12.2012

Качати, читати все на українській мові

Можливе скачування українського контенту, читання статтей на українській мові.
Освіта
Україна
25.12.2012

Все про гроші

Тут ви знайдете цікаві факти про російському рублі та іноземній валюті.
Освіта
Росія
25.12.2012

"Урок ПК" - комп'ютерні курси

На сайті представлена ​​докладна інформація про навчальні програми, умови і вартість індивідуального навчання комп'ютерної грамотності на курсах "Урок ПК".
Освіта
Росія
20.12.2012

Рифей, дитячо-юнацький центр

Дитячо-юнацький центр «Рифей» м. Пермі - багатопрофільне муніципальне автономне освітній заклад додаткової освіти дітей.
Освіта
Харків
18.12.2012

Освіта в Харкові

Освіта в Харкові, всі вузи Харкові та Архів викладачів Харкова.
Освіта
Україна
15.12.2012

Ваша база даних

Інформаційний сайт, статті на різну тематику, матеріали для рефератів, контрольних, курсових, дипломних робіт.
1 2
Створити сайт

Розкрутка сайту
Новини сайту
Популярні запитання
Популярні запитанняДля Вашої і нашої зручності ми створили перелік запитань і відповідей, які допоможуть Вам ...
Створення сайту
Створення сайтуНа нашому сайті уже розробляється меню створення сайтів. Тому кожен користувач може за баж...
Stenos.net
Stenos.netStenos.net - це інформаційно-довідковий центр, а також центр товарів та послуг, які можна ...

Реклама

Останні додані сайти

Страхування ОСАГОДНЕПР
Страхування ОСАГОДНЕПР : сайт - http://osagodnepr.pp.ua/Страховий брокер пропонує вам на вигідних умовах таке страхування зі знижкою.пРегистрация ...
 : сайт - http://lotgame.ruУ нашому магазині велику кількість якісних товарів, доставка по всій Росії і зручна форма ...
Постiльна бiлизна
Постiльна бiлизна : сайт - http://miliydom.com.ua/Великий вибiр постiльноi бiлизни за низькими цiнами з доставкою!
Спільнота фахівців - езотериків Росії «СЛАВА»
Спільнота фахівців - езотериків Росії «СЛАВА» : сайт - http://vnimanie.esПрофспілка Росії «Слава»: людинознавство і тонкий світ. 1) Виявляємо кращих фахівців і пуб...
Амалія тенти - Магазин жіночого одягу
Амалія тенти - Магазин жіночого одягу : сайт - http://amaliatento.ruІнтернет-магазин елегантного жіночого одягу. Світові бренди кращі товари доставка по Всією...
 : сайт - http://site-ua.tk/Наша компанія займається розробкою та виготовленням інтернет сайтів під замовлення за скро...