Розкрутіть Ваш бізнес з нами!
Контакти
stenos.net@gmail.com
Доска бесплатных объявлений и товаров orlada.com

Історія Львова

Історія Львова
Існує багато версій про виникнення міста Львів. Але, як стверджують історики, перша згадка про Львів датується 1256 роком.

Заснував місто князь Галицько-Волинський Данило Романович на честь свого сина Лева. Центром давнього міста Львова була теперішня площа Ринок. Місто надійно захищали укріплення, збудовані з урахуванням природних умов - річки Полтви та пагорбів Високого Замку.

Розташування міста виявилося доволі зручним, бо тут перетиналися торгові шляхи між Заходом і Сходом. Завдяки такому розташуванню Львів стає центром торгівлі Східної Європи та найбільшим містом України.

Перебуваючи у тісному контакті з країнами Європи у Львові розвиваються різноманітні ремесла , він стає центром технічного розвитку. Тут вперше починають застосовувати гас та гасову лампу.

Відкриття у ІІ половині ХІХ ст. Бориславського родовища нафти дає поштовх розвитку нафтопереробної промисловості, яка спричиняє бурхливий технічний прогрес. У місті споруджуються банки, готелі, громадські установи. Прокладається трамвайна лінія, запроваджується газове, а згодом електричне освітлення. За кількістю видобутої нафти на початку ХХ ст. Львів стає третім після США та Росії.

З 1939 по 1991 рік Львів потрапляє під владу тоталітарного режиму Радянського Союзу. Після здобуття Україною незалежності Львів відроджується і стає центром культурного та духовного відродження української нації. У1998 році Львів заноситься до списку світових пам’яток архітектури, які знаходяться під охороною ЮНЕСКО.

Львів – це місто, яке об’єднало у собі старовину та сучасність. Тут можна зустріти готику і барокко, рококко та ампір, ренесанс та Романський стиль, сучасну еклектику та конструктивізм. В архітектурі Львова відчувається вплив Австро-Угорської імпрії та Польщі.

Запрошуючи талановитих майстрів – будівельників та архітекторів магнати та меценати створили унікальну перлину архітектури. Приїхавши до Львова ви відчуєте неповторний дух, смак і пристрасть Галичини. Пройшовши вузькими вуличками Старого міста, обійшовши Площу Ринок, посидівши та помріявши в одній із кав’ярень, глянувши на місто з пагорбів Високого Замку, ви відчуєте містику та дух сердніх віків.

У 2006 році старовинний Львів відсвяткував свій 750-річний ювілей.
Створити сайт

Розкрутка сайту
Новини сайту
Популярні запитання
Популярні запитанняДля Вашої і нашої зручності ми створили перелік запитань і відповідей, які допоможуть Вам ...
Створення сайту
Створення сайтуНа нашому сайті уже розробляється меню створення сайтів. Тому кожен користувач може за баж...
Stenos.net
Stenos.netStenos.net - це інформаційно-довідковий центр, а також центр товарів та послуг, які можна ...

Реклама

Останні додані сайти

Страхування ОСАГОДНЕПР
Страхування ОСАГОДНЕПР : сайт - http://osagodnepr.pp.ua/Страховий брокер пропонує вам на вигідних умовах таке страхування зі знижкою.пРегистрация ...
 : сайт - http://lotgame.ruУ нашому магазині велику кількість якісних товарів, доставка по всій Росії і зручна форма ...
Постiльна бiлизна
Постiльна бiлизна : сайт - http://miliydom.com.ua/Великий вибiр постiльноi бiлизни за низькими цiнами з доставкою!
Спільнота фахівців - езотериків Росії «СЛАВА»
Спільнота фахівців - езотериків Росії «СЛАВА» : сайт - http://vnimanie.esПрофспілка Росії «Слава»: людинознавство і тонкий світ. 1) Виявляємо кращих фахівців і пуб...
Амалія тенти - Магазин жіночого одягу
Амалія тенти - Магазин жіночого одягу : сайт - http://amaliatento.ruІнтернет-магазин елегантного жіночого одягу. Світові бренди кращі товари доставка по Всією...
 : сайт - http://site-ua.tk/Наша компанія займається розробкою та виготовленням інтернет сайтів під замовлення за скро...