Розкрутіть Ваш бізнес з нами!
Контакти
stenos.net@gmail.com
Доска бесплатных объявлений и товаров orlada.com

Ізюмський комбінат хлібопродуктів

64319, с. Капитолівка, Ізюмський район, Харківська обл.
+380574356806
+380574350945
Промисловість
17.10.2012
2298
Про комбінаті

На південному сході Харківської області в 127 км. від обласного центру, оточений лісовими масивами, в 1987 році на чехословацькому обладнанні побудований і введений в експлуатацію з продуктивністю 420 т / добу - Ізюмський комбінат хлібопродуктів, який складається з:

Прохідна Ізюмського комбінату хлібопродуктів.

Ізюмський комбінат хлібопродуктів один з 44 філій, що входять до складу найбільшого в сільському господарстві України публічного акціонерного товариства «Державна продовольчо-зернова корпорація України».

Ізюмський КХП являеться лідером в системі виробництва хлібопродуктів на Слобожанщині та одним з провідних підприємств з виробництва комбікормів на Україні.

Чверть століття як підприємство випускає комбікорми розсипні, гранульовані та у вигляді крупки, давно переступивши за мільйонну тонну. Якість продукції, що виготовляється є основним принципом благополуччя і стабільності роботи підприємства.

Основні види діяльності Ізюмського КХП - надання послуг по зберіганню і переробці зернової сировини, олійних культур, а також виробництво всіх видів комбікормів, затребуваних на ринку України.

З 14 вересня 2006 року впроваджена система управління якістю, що відповідає міжнародному стандарту ISO 9001:2000. У вересні 2009 року система якості пройшла пересертіфікацію за новою версією стандарту ISO 9001:2008. Сьогодні працюючи і відповідаючи нормам і вимогам ISO 9001:2008, спираючись на свій досвід і досвід світових лідерів у даній галузі, ми постійно покращуємо якість продукції, що випускається. Сировина, що надходить для виготовлення комбікормів, проходить вхідний контроль за всіма регламентуються діючими стандартами та нормативними документами показниками. Комбінат кожні три роки проходить акредитацію на право проведення випробувань сировини і продукції, що виготовляється.

За успішну трудову діяльність протягом багатьох років Ізюмський комбінат хлібопродуктів відзначений численними, в тому числі і міжнародними нагородами, дипломами та грамотами.

174 людини, що працюють на комбінаті, мають вирішальний вплив на успішність діяльності Ізюмського КХП, і в значній мірі зміцнюють позиції комбінату на сільськогосподарському ринку України. Колегіальність, професіоналізм, відповідальність, прагнення до вдосконалення кадрового складу в складі з розумінням стратегії, тактики розвитку і впровадженні нових технологій, закріплюють і вдосконалюють основні принципи Ізюмського комбінату хлібопродуктів.

Підприємство і його фахівці є активними учасниками всіляких семінарів, конференцій, нарад, виставок, прагнуть крокувати в ногу з часом. Так, завдяки новим ідеям, була придбана й змонтована установка дезінфікціонной обробки автотранспорту, що доставляє сировину на підприємство з усіх куточків України, що дозволяє підтримувати санітарний стан на високому рівні.

У 2005 році збудований і введений в експлуатацію електромеханічний пробовідбірник Racoraf, за допомогою якого проводиться відбір проб з автотранспорту. Проба масою 500 г відбирається із зерна товщиною 1 м, що дуже важливо для великих зерен (кукурудза, горох). Це дозволяє досить швидко проводити відбір проб і проводити їх аналіз за всіма показниками.

Електромеханічний пробовідбірник Rakoraf. Установка дезінфекційної обробки автотранспорту

Зважування продукції виробляється на автомобільних вагах, які переобладнані з механічних в електронні, вантажопідйомністю 60 т, залізничні ваги дозволяють зважувати до 150 т.

Автоваговими

Ізюмський комбінат, займаючи на ринку свою нішу серед сільгоспвиробників, зарекомендував себе як надійний і добросовісний партнер.

Продукція, що випускається на Ізюмським КХП, користується заслуженим попитом в українських птахофабрик, тваринницьких комплексів, фермерських господарств та місцевого населення.
Поділіться сайтом з друзями!

Читайте також

Браслет Шамбала Київ
Інтернет-магазин браслетів Шамбала. Широкий асортимент браслетів Шамбала. Найвища якість в...
Ландшафтна студія MIRRA-LAND
Ландшафтний дизайн в Криму. Благоустрій. Озеленення. Досвід роботи в складному рельєфі. Пр...
Мондіан - автострахування
Кращі ціни на страхові поліси автоцивільної відповідальності в Дніпропетровську і Україні.
Створити сайт

Розкрутка сайту
Новини сайту
Популярні запитання
Популярні запитанняДля Вашої і нашої зручності ми створили перелік запитань і відповідей, які допоможуть Вам ...
Створення сайту
Створення сайтуНа нашому сайті уже розробляється меню створення сайтів. Тому кожен користувач може за баж...
Stenos.net
Stenos.netStenos.net - це інформаційно-довідковий центр, а також центр товарів та послуг, які можна ...

Реклама

Останні додані сайти

Страхування ОСАГОДНЕПР
Страхування ОСАГОДНЕПР : сайт - http://osagodnepr.pp.ua/Страховий брокер пропонує вам на вигідних умовах таке страхування зі знижкою.пРегистрация ...
 : сайт - http://lotgame.ruУ нашому магазині велику кількість якісних товарів, доставка по всій Росії і зручна форма ...
Постiльна бiлизна
Постiльна бiлизна : сайт - http://miliydom.com.ua/Великий вибiр постiльноi бiлизни за низькими цiнами з доставкою!
Спільнота фахівців - езотериків Росії «СЛАВА»
Спільнота фахівців - езотериків Росії «СЛАВА» : сайт - http://vnimanie.esПрофспілка Росії «Слава»: людинознавство і тонкий світ. 1) Виявляємо кращих фахівців і пуб...
Амалія тенти - Магазин жіночого одягу
Амалія тенти - Магазин жіночого одягу : сайт - http://amaliatento.ruІнтернет-магазин елегантного жіночого одягу. Світові бренди кращі товари доставка по Всією...
 : сайт - http://site-ua.tk/Наша компанія займається розробкою та виготовленням інтернет сайтів під замовлення за скро...