Розкрутіть Ваш бізнес з нами!
Контакти
stenos.net@gmail.com
Доска бесплатных объявлений и товаров orlada.com

Гигатранс

03680, м. Київ, пров. Червоноармійський, 3
+38 (044) 591-18-81
Провайдери
11.10.2012
3234
Компанія «Гігатранс», заснована у 2005 році при тісній співпраці і підтримці провідних компаній українського ринку Інтернет-послуг, втіливши в собі досвід успішного ведення бізнесу в області IT технологій.

Основним напрямком діяльності компанії «Гігатранс», є надання послуг доступу до мережі Інтернет по виділених каналах зв'язку і забезпечення повного комплексу супутніх послуг для всіх категорій користувачів.

Вибираючи доступ до Мережі нашої компанії, Ви завжди можете розраховувати на якісний сервіс і кваліфіковану допомогу професіоналів, надійний зв'язок і широкий вибір послуг, розроблених спеціально для потреб малого та середнього бізнесу.

Місія компанії - забезпечення ефективної роботи абонентів і їх бізнес-процесів, забезпечуючи телекомунікаційними послугами найвищої якості.

Відповідальність - ми завжди виконуємо те, що обіцяємо. Ми завжди чесні з нашими абонентами, тому що саме їхня довіра є нашою основною цінністю.

Простота - ми розробляємо та пропонуємо послуги, які є максимально корисними для наших абонентів, легкі для понімнія і використання.

Топологія магістральних каналів:

Сьогодні ТОВ «Гігатранс» має в своєму розпорядженні власними і орендованими міжміськими і міжнародними каналами зв'язку, а так само включена в UA-IX паритетним включенням на швидкості 1 Гбіт / с.

ТОВ «Гігатранс» є великим споживачем канальних ємностей операторів першого і другого рівня України, Росії та Західної Європи. Високий рівень сервісу компанії забезпечується наявністю кількох зовнішніх каналів, можливістю динамічного балансування каналів і пріоритезації трафіку, можливістю резервування канальних ємностей.

За рахунок резервування та попереднього замовлення канальної ємності компанія «Гігатранс» може в будь-який момент розширити існуючий канал доступу до мережі Інтернет. Ємність каналів завжди може бути переглянута, з відповідною зміною ціни і умов співпраці.

У будь-який момент часу ми можемо забезпечити доступ до мережі Інтернет на високих швидкостях у Києві, Дніпропетровську, Запоріжжі, Харкові, Донецьку, Одесі, Сімферополі та в інших містах України.

Ми сподіваємося на співпрацю з Вашою компанією, яке обов'язково буде взаємовигідним.

Поділіться сайтом з друзями!

Читайте також

Бодібілдінг Портал
Статті про спортивне харчування, тренування, фармакологію. Поради бодібілдерів. Фотографії...
Опель Кадет
Опель Кадет : сайт - http://kadett.ucoz.ua/Сайт створений в допомогу власникам марки Опель Кадет. Тут можна знайти повний технічний о...
Амвей Харків Україна
Безопасні товари для оселі та родини, краса, здоров'е, фільтр та інше.
Створити сайт

Розкрутка сайту
Новини сайту
Популярні запитання
Популярні запитанняДля Вашої і нашої зручності ми створили перелік запитань і відповідей, які допоможуть Вам ...
Створення сайту
Створення сайтуНа нашому сайті уже розробляється меню створення сайтів. Тому кожен користувач може за баж...
Stenos.net
Stenos.netStenos.net - це інформаційно-довідковий центр, а також центр товарів та послуг, які можна ...

Реклама

Останні додані сайти

Страхування ОСАГОДНЕПР
Страхування ОСАГОДНЕПР : сайт - http://osagodnepr.pp.ua/Страховий брокер пропонує вам на вигідних умовах таке страхування зі знижкою.пРегистрация ...
 : сайт - http://lotgame.ruУ нашому магазині велику кількість якісних товарів, доставка по всій Росії і зручна форма ...
Постiльна бiлизна
Постiльна бiлизна : сайт - http://miliydom.com.ua/Великий вибiр постiльноi бiлизни за низькими цiнами з доставкою!
Спільнота фахівців - езотериків Росії «СЛАВА»
Спільнота фахівців - езотериків Росії «СЛАВА» : сайт - http://vnimanie.esПрофспілка Росії «Слава»: людинознавство і тонкий світ. 1) Виявляємо кращих фахівців і пуб...
Амалія тенти - Магазин жіночого одягу
Амалія тенти - Магазин жіночого одягу : сайт - http://amaliatento.ruІнтернет-магазин елегантного жіночого одягу. Світові бренди кращі товари доставка по Всією...
 : сайт - http://site-ua.tk/Наша компанія займається розробкою та виготовленням інтернет сайтів під замовлення за скро...