Розкрутіть Ваш бізнес з нами!
Контакти
stenos.net@gmail.com
Доска бесплатных объявлений и товаров orlada.com

Гигатранс

03680, м. Київ, пров. Червоноармійський, 3
+38 (044) 591-18-81
Провайдери
11.10.2012
3117
Компанія «Гігатранс», заснована у 2005 році при тісній співпраці і підтримці провідних компаній українського ринку Інтернет-послуг, втіливши в собі досвід успішного ведення бізнесу в області IT технологій.

Основним напрямком діяльності компанії «Гігатранс», є надання послуг доступу до мережі Інтернет по виділених каналах зв'язку і забезпечення повного комплексу супутніх послуг для всіх категорій користувачів.

Вибираючи доступ до Мережі нашої компанії, Ви завжди можете розраховувати на якісний сервіс і кваліфіковану допомогу професіоналів, надійний зв'язок і широкий вибір послуг, розроблених спеціально для потреб малого та середнього бізнесу.

Місія компанії - забезпечення ефективної роботи абонентів і їх бізнес-процесів, забезпечуючи телекомунікаційними послугами найвищої якості.

Відповідальність - ми завжди виконуємо те, що обіцяємо. Ми завжди чесні з нашими абонентами, тому що саме їхня довіра є нашою основною цінністю.

Простота - ми розробляємо та пропонуємо послуги, які є максимально корисними для наших абонентів, легкі для понімнія і використання.

Топологія магістральних каналів:

Сьогодні ТОВ «Гігатранс» має в своєму розпорядженні власними і орендованими міжміськими і міжнародними каналами зв'язку, а так само включена в UA-IX паритетним включенням на швидкості 1 Гбіт / с.

ТОВ «Гігатранс» є великим споживачем канальних ємностей операторів першого і другого рівня України, Росії та Західної Європи. Високий рівень сервісу компанії забезпечується наявністю кількох зовнішніх каналів, можливістю динамічного балансування каналів і пріоритезації трафіку, можливістю резервування канальних ємностей.

За рахунок резервування та попереднього замовлення канальної ємності компанія «Гігатранс» може в будь-який момент розширити існуючий канал доступу до мережі Інтернет. Ємність каналів завжди може бути переглянута, з відповідною зміною ціни і умов співпраці.

У будь-який момент часу ми можемо забезпечити доступ до мережі Інтернет на високих швидкостях у Києві, Дніпропетровську, Запоріжжі, Харкові, Донецьку, Одесі, Сімферополі та в інших містах України.

Ми сподіваємося на співпрацю з Вашою компанією, яке обов'язково буде взаємовигідним.

Поділіться сайтом з друзями!

Читайте також

 : сайт - http://buy-banner.com/Онлайн покупка і установка рекламиn Комісія системи 5% від продажn Комісія при оплаті з ба...
Сто Еталон
Ми здійснюємо ремонт Foton будь-якої складності в м. Київ: ремонт ходової частини, ремонт ...
Lambre - номерна парфумерія
Lambre - номерна парфумерія : сайт - http://lambregroupe.com.uaLambregroupe.com.ua - якісна парфумерія виробництва Франції. Колекція ароматів Lambre (Лам...
Створити сайт

Розкрутка сайту
Новини сайту
Популярні запитання
Популярні запитанняДля Вашої і нашої зручності ми створили перелік запитань і відповідей, які допоможуть Вам ...
Створення сайту
Створення сайтуНа нашому сайті уже розробляється меню створення сайтів. Тому кожен користувач може за баж...
Stenos.net
Stenos.netStenos.net - це інформаційно-довідковий центр, а також центр товарів та послуг, які можна ...

Реклама

Останні додані сайти

Страхування ОСАГОДНЕПР
Страхування ОСАГОДНЕПР : сайт - http://osagodnepr.pp.ua/Страховий брокер пропонує вам на вигідних умовах таке страхування зі знижкою.пРегистрация ...
 : сайт - http://lotgame.ruУ нашому магазині велику кількість якісних товарів, доставка по всій Росії і зручна форма ...
Постiльна бiлизна
Постiльна бiлизна : сайт - http://miliydom.com.ua/Великий вибiр постiльноi бiлизни за низькими цiнами з доставкою!
Спільнота фахівців - езотериків Росії «СЛАВА»
Спільнота фахівців - езотериків Росії «СЛАВА» : сайт - http://vnimanie.esПрофспілка Росії «Слава»: людинознавство і тонкий світ. 1) Виявляємо кращих фахівців і пуб...
Амалія тенти - Магазин жіночого одягу
Амалія тенти - Магазин жіночого одягу : сайт - http://amaliatento.ruІнтернет-магазин елегантного жіночого одягу. Світові бренди кращі товари доставка по Всією...
 : сайт - http://site-ua.tk/Наша компанія займається розробкою та виготовленням інтернет сайтів під замовлення за скро...