Розкрутіть Ваш бізнес з нами!
Контакти
stenos.net@gmail.com
Доска бесплатных объявлений и товаров orlada.com

Професійний, надійний і якісний хостинг від AiWebHost

Професійний, надійний і якісний хостинг від AiWebHost
Компанія AiWebHost пропонує професійний, надійний і стабільний хостинг за низькими цінами, а також реєстрація доменних імен в різних зонах.

Хостинг сайтів

Хостинг сайтів - це послуга з розміщення сайту у мережі інтернет. Це найдешевший спосіб розмістити ваш сайт в мережі інтернет. Він підходить як і для сайтів візиток, інтернет-магазинів так і для невеликих порталів. Від хостингу залежить швидкість і стабільшість доступу до вашого сайту.

VPS Хостинг


З допомогою VPS Хостингу фізичний сервер розбивається на декілька автономних віртуальних серверів, кожен з яких забезпечує гарантований автономний віртуальний сервер. Кожен сервер оснащений своєю віртуальною необхідною кількістю ОЗУ і процесором.

Переваги хостингу AiWebHost

Якісні канали звязку. Сумарна пропускна здатність каналів перевищує 250 GB/сек.Високу швидкість сайтів забезпечують надійні та потужні сервера: Intel Xeon Hexa і Intel Xeon Quad Core.

Швидка і завжди доступна підтримка користувачів. Служба підтримки працює по ICQ, Skype,  е-майл а також на сайті присутня зручна тікетна система листування.

Надійна і безперебійна робота вашого сайту. Дата-центр забезбечує цілодобовий моніторинг, джерела безперебійного живлення, резервне копіювання даних. Це забезпечує вашому сайту високу швидкість, і надійність в мережі інтернет! Аптайм сайту 99.9%.

Зручна і швидка зміна тарифного плану. Тарифний план міняється досить просто, легко і швидко і фактично незамітно для вашого сайту.

CPanel - панель управління. CPanel - зручна і якісна система управління хостингових акаунтом на російській мові CPanel. Одна з кращих панелей управління.

Безкоштовний домен. При купівлі хостингу на рік або більше безкоштовно надається і домен. Реєстрація доменів в зонах: .com, .ru, .info, .net, .ua, .com.ua , та інших.

Гарантія повернення коштів на протязі 30 перших днів.

Клієнти AiWebHost також можуть розраховувати на резервне копіювання файлів, резервне копіювання баз даних, необмежену кількість поштових акаунтів, та безлімітний трафік та багато іншого.

Кожен хостинг план підтримує: MySQL 5, PHP 5, піддомени, FTP ,додаткові прикріплені сайти, CGI, Zend Optimizer, пошту, PHP.ini  і ін ..
Створити сайт

Розкрутка сайту
Новини сайту
Популярні запитання
Популярні запитанняДля Вашої і нашої зручності ми створили перелік запитань і відповідей, які допоможуть Вам ...
Створення сайту
Створення сайтуНа нашому сайті уже розробляється меню створення сайтів. Тому кожен користувач може за баж...
Stenos.net
Stenos.netStenos.net - це інформаційно-довідковий центр, а також центр товарів та послуг, які можна ...

Реклама

Останні додані сайти

Страхування ОСАГОДНЕПР
Страхування ОСАГОДНЕПР : сайт - http://osagodnepr.pp.ua/Страховий брокер пропонує вам на вигідних умовах таке страхування зі знижкою.пРегистрация ...
 : сайт - http://lotgame.ruУ нашому магазині велику кількість якісних товарів, доставка по всій Росії і зручна форма ...
Постiльна бiлизна
Постiльна бiлизна : сайт - http://miliydom.com.ua/Великий вибiр постiльноi бiлизни за низькими цiнами з доставкою!
Спільнота фахівців - езотериків Росії «СЛАВА»
Спільнота фахівців - езотериків Росії «СЛАВА» : сайт - http://vnimanie.esПрофспілка Росії «Слава»: людинознавство і тонкий світ. 1) Виявляємо кращих фахівців і пуб...
Амалія тенти - Магазин жіночого одягу
Амалія тенти - Магазин жіночого одягу : сайт - http://amaliatento.ruІнтернет-магазин елегантного жіночого одягу. Світові бренди кращі товари доставка по Всією...
 : сайт - http://site-ua.tk/Наша компанія займається розробкою та виготовленням інтернет сайтів під замовлення за скро...