Розкрутіть Ваш бізнес з нами!
Контакти
stenos.net@gmail.com
Доска бесплатных объявлений и товаров orlada.com

12 правил розкрутки

12 правил розкрутки
Мережа - це популярний вид заробітку в інтернеті. Для цього потрібен лише власний сайт і трохи свого часу. Але щоб сайт був розкручений і відвідуваний Вам потрібно знати декілька правил, щоб уміло продати свої товари чи послуги. У будь-якому бізнесі потрібно знати де і що покласти, а покупець повернувся за покупкою ще раз, адже сайт - це теж саме, що і своя організація чи магазин.

1. Спочатку Вам потрібно дізнатися, яке місце в рейтингу пошукових машин Ваш сайт займає на сьогоднішній день. В даний час відомі два найпопулярніших пошуковика - Yandex і Google. Впишіть в пошуковому рядку назву вашого інтернет-магазину, і Ви побачите його реальне місце розташування. Тепер Вам потрібно підняти рейтинг сайту настільки, щоб він потрапив у перші п'ять рядків пошукового рейтингу.

2. Подивіться, які сайти вже зараз займають верхні рядки рейтингу. Зайдіть за цими адресами, вивчіть стратегію їх розвитку та просування, чим вони приваблюють відвідувачів, які послуги і сервіси їм пропонують. Скористайтеся цим позитивним досвідом, застосуйте цю інформацію до свого ресурсу.

3. Неодмінно зареєструйте свій інтернет-магазин у найпопулярніших каталогах. Зазвичай ця процедура займає досить багато часу, але зате, приносить велику користь.

4. Розміщуйте свої інформаційні та рекламні оголошення на популярних дошках, форумах, блогах. Не забувайте їх оновлювати.

5. Зареєструйтесь на сайтах соціальних мереж, організуйте свою тематичну групу і робіть регулярні рекламні розсилки. Відвідуваність соціальних мереж величезна, і такий спосіб просування буде ефективним.

6. Обов'язково обміняйтеся банерами та посиланнями з найпопулярнішими сайтами вашої тематики. В цьому випадку якість краще кількості. Головне, щоб ці сайти були добре відвідуваними і з солідною репутацією.

7. Хочете, щоб Ваш новий сайт був швидше проіндексований? Найшвидший спосіб - отримати посилання з авторитетного ресурсу. Вибудовуючи систему посилань, думайте, перш за все, про якість, а не про кількість. Одне єдине добротне посилання принесе більше користі, ніж сотня сумнівних. Мало того, що Ваші посилання повинні містити ключові слова, вони повинні бути оточені описовим текстом з ключовими словами.

8. Через деякий час ще раз перевірте, яке тепер місце займає Ваш сайт в мережі. Якщо Ви добре постаралися - він обов'язково підніметься на високе місце, і буде приносити Вам моральне і матеріальне задоволення.

9. Не забувайте наповнювати Ваш сайт новим контентом кожного дня. Головне, щоб він був унікальним, завдяки цьому сайт розкручуватиметься швидше. Зміст - король, так що переконайтесь, що він дійсно якісний, а також містить ключові слова і фрази. Дослідіть популярні запити і розміщуйте їх у текст. Якщо зміст сайту змінюється рідко, пошукові машини "закинуть" Вас: вони реагують на новий текст.

10. Називайте товари та послуги правильно - так, як їх шукають користувачі в пошукових системах. Основний купівельний трафік прийде в Ваш онлайн-бутік з пошукових систем Яндекс, Google та ін. Щоб збільшити число товарів, яких проіндексовано і, щоб вони видавалися в пошуку по тематичних запитах, давайте позиціям точні назви. Наприклад, замість "shorts арт.6689" напишіть "шорти класичні". Щоб дізнатися, як правильно називати товари та послуги, користуйтеся спеціальним сервісом Яндекс: http://wordstat.yandex.ru/. Вводите в рядок різні варіанти назв товарів і дивіться, скільки людина так питає. Вибирати потрібно найпопулярніші фрази.

11. Обов'язково вказуйте ціни і робіть опис товарів і послуг максимально докладним. По-перше, докладні описи дадуть Вам переваги над пропозиціями конкурентів в пошукових системах. По-друге, конкретна інформація допоможе покупцям швидше зробити вибір. Погодьтеся, вибираючи кухню серед кількох достойних варіантів, Ви зверніть увагу на ту, де точно вказані розміри, матеріали, комплектація і ціна. Покупці в інтернеті замовлять саме той товар, про який не потрібно нічого уточнювати по телефону. Якщо ціна товару або послуги може варіюватися, вкажіть кордону - від і до. Це принесе Вам набагато більше ефекту, ніж повна відсутність ціни.

12. Після досягнення високого позитивного результату не забувайте підтримувати і розвивати своє досягнення. Найкращий спосіб розкрутки сайту - одночасне використання всіх видів просування.

Удачі Вам!
Створити сайт

Розкрутка сайту
Новини сайту
Популярні запитання
Популярні запитанняДля Вашої і нашої зручності ми створили перелік запитань і відповідей, які допоможуть Вам ...
Створення сайту
Створення сайтуНа нашому сайті уже розробляється меню створення сайтів. Тому кожен користувач може за баж...
Stenos.net
Stenos.netStenos.net - це інформаційно-довідковий центр, а також центр товарів та послуг, які можна ...

Реклама

Останні додані сайти

Страхування ОСАГОДНЕПР
Страхування ОСАГОДНЕПР : сайт - http://osagodnepr.pp.ua/Страховий брокер пропонує вам на вигідних умовах таке страхування зі знижкою.пРегистрация ...
 : сайт - http://lotgame.ruУ нашому магазині велику кількість якісних товарів, доставка по всій Росії і зручна форма ...
Постiльна бiлизна
Постiльна бiлизна : сайт - http://miliydom.com.ua/Великий вибiр постiльноi бiлизни за низькими цiнами з доставкою!
Спільнота фахівців - езотериків Росії «СЛАВА»
Спільнота фахівців - езотериків Росії «СЛАВА» : сайт - http://vnimanie.esПрофспілка Росії «Слава»: людинознавство і тонкий світ. 1) Виявляємо кращих фахівців і пуб...
Амалія тенти - Магазин жіночого одягу
Амалія тенти - Магазин жіночого одягу : сайт - http://amaliatento.ruІнтернет-магазин елегантного жіночого одягу. Світові бренди кращі товари доставка по Всією...
 : сайт - http://site-ua.tk/Наша компанія займається розробкою та виготовленням інтернет сайтів під замовлення за скро...