Розкрутіть Ваш бізнес з нами!
Контакти
stenos.net@gmail.com
Доска бесплатных объявлений и товаров orlada.com

Домен і хостинг

Домен і хостинг
Пропонуємо вашій увазі 10 порад при виборі доменного імені та хостингу.

Що таке домен?
Домен (доменне ім'я) - це унікальне ім'я в інтернеті. Наприклад http://stenos.net.
Що таке хостинг?
Хостинг - це місце на диску яке ви орендуєте на сервері і на якому будуть зберігатися файли вашого сайту чи сайтів.

1. Вибираючи свій майбутній домен, вибирайте доменне ім'я якомога блище до тематики вашого сайту. Наприклад, тематика вашого майбутнього сайту - "продаж авто", тоді домен вибирайте приблизно такий "http://sellcar.ua", або "http://sell-car.ua" або "http://car-sell.ua". Ключові слова Вашого домену на англійській мові допоможуть вашому сайту стати вище у пошуку. Якщо ж ви хочете купити домен для бізнесу то намагайтеся вибрати такий домен, який буде співзвучним з назвою вашої фірми або просуваючого товару.

2. Не реєструйте довге доменне ім'я, краще всього це імена до 6-7 знаків, які краще запамятовуються, але нажаль вони вже всі зайняті, тому ви маєте проявити всю вашу фантазію.

3. Пошукові системи google та яндекс чудово розуміють слова лінку написані з дефісом та без дефіса. Наприклад, у доменах "http://sellcar.ua" та "http://sell-car.ua" прекрасно зрозуміють суть написаних слів і виділять їх при пошуку "продаж авто", що піде на користь вашому сайту, тому що ключові слова вже написані в домені.

4. Не купляйте домен, який був заблокований або в "бані" пошукових систем.

5. Якщо ваш сайт розрахований тільки на відвідувачів Києва та області, то купляйте домен на закінчення "kiev.ua". Наприклад, "http://sellcar.kiev.ua". Це допоможе стати вашому сайту вище за конкурентів в пошуковій видачі в Київському регіоні.

6. Вибір хорошого доменного імені це ще не все, важливо обрати також хороший хостинг. Наприклад, наш сайт http://stenos.net розміщений на сервері хостингу від AiWebHost.

7. Користувачі не люблять чекати доки завантажиться сторінка вашого сайту, тому вибираючи хостинг вибирайте якомога швидший. Пошукові системи також дивляться на швидкість завантажування сайту. Сайт, який швидше завантажується, має пріорітет в пошуку і скоріш за все буде стояти вище за сайти, які грузяться не так швидко.

8. Вибирайте якісний хостинг, який завжди буде доступний і користувач зайшовши на такий сайт завжди побачить там те за чим прийшов:). Пошуковим системам також важливо, щоб сайт завжди був онлайн, пошуковий робот зайшовши на сторінку сайту, яка на даний момент не доступна, може понизити цю сторінку у пошуку.

9. Не вибирайте безкоштовний хостинг. Хоч він і на "халяву", але має ряд вагомих недоліків. По-перше, вам можуть поставити рекламу, яка буде випливати кожного разу і відганяти користувачів. По-друге, це погана підтримка, слабкі сервера та ін.

10. Перед замовленням хостингу прочитайте відгуки про ваш хостинг, подивіться чи є підтримка потрібних Вам ресурсів (PHP, MySql, CGI, Perl, SSI тощо).

Для подальшої розкрутки сайту ці поради стануть вам в нагоді.

Вдалого Вам бізнесу!

Цікаві та корисні сайти:

http://www.aiwebhost.com - Тут ви можете замовити якісний та дешевий хостинг або домен.
http://hosting101.ru - Сайт присвячений відгукам про різні хостинги.
http://www.webnames.ru/scripts/namechooser.pl - На цьому сайті є інтелектуальний пошук вільних доменів, який допоможе вам підібрати домен.
http://archive.org/web/web.php - На цьому сайті Ви можете переглянути історію сайту.
Створити сайт

Розкрутка сайту
Новини сайту
Популярні запитання
Популярні запитанняДля Вашої і нашої зручності ми створили перелік запитань і відповідей, які допоможуть Вам ...
Створення сайту
Створення сайтуНа нашому сайті уже розробляється меню створення сайтів. Тому кожен користувач може за баж...
Stenos.net
Stenos.netStenos.net - це інформаційно-довідковий центр, а також центр товарів та послуг, які можна ...

Реклама

Останні додані сайти

Страхування ОСАГОДНЕПР
Страхування ОСАГОДНЕПР : сайт - http://osagodnepr.pp.ua/Страховий брокер пропонує вам на вигідних умовах таке страхування зі знижкою.пРегистрация ...
 : сайт - http://lotgame.ruУ нашому магазині велику кількість якісних товарів, доставка по всій Росії і зручна форма ...
Постiльна бiлизна
Постiльна бiлизна : сайт - http://miliydom.com.ua/Великий вибiр постiльноi бiлизни за низькими цiнами з доставкою!
Спільнота фахівців - езотериків Росії «СЛАВА»
Спільнота фахівців - езотериків Росії «СЛАВА» : сайт - http://vnimanie.esПрофспілка Росії «Слава»: людинознавство і тонкий світ. 1) Виявляємо кращих фахівців і пуб...
Амалія тенти - Магазин жіночого одягу
Амалія тенти - Магазин жіночого одягу : сайт - http://amaliatento.ruІнтернет-магазин елегантного жіночого одягу. Світові бренди кращі товари доставка по Всією...
 : сайт - http://site-ua.tk/Наша компанія займається розробкою та виготовленням інтернет сайтів під замовлення за скро...