Розкрутіть Ваш бізнес з нами!
Контакти
stenos.net@gmail.com
Доска бесплатных объявлений и товаров orlada.com

????????? ???? "Crazyboys"

???????
+3(095) 58 77 056
???????
30.10.2012
2255
Дует «Crazy Boys» - суперфіналісти шоу «Україна має талант-2" і «Хвилина слави», акордеоніст Олександр Тулін і балалаєчник Антон Каргатов. Олександр і Антон познайомилися на шоу «Україна має талант», 2 сезон. Удвох хлопці увійшли в трійку найкращих і найталановитіших українців. Обидва професійні музиканти. Олександр народився в Харкові, отримав повну вищу освіту в рідному місті, закінчивши Харківський Державний Університет Мистецтв ім. І.П. Котляревського, з відзнакою як магістр. Антон народився в м.

Рубіжне, опанувавши грою на балалайці, надходить в Луганське музичне училище, а після закінчує Луганський Державний Інститут Культури і Мистецтв. За час навчання хлопці встигли стати лауреатами Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів: у Польщі, в Німеччині, в Москві, в Києві. Веселі попурі і образи по-хорошому божевільних музикантів запам'яталися всій Україні в проектах телеканалу СТБ - «Україна має талант 2», «Україна має талант. Пост-шоу »,« Весільні битви »,« Концерт до Дня Перемоги »канал СТБ, телеканал 1 +1 - програма ГПУ (провідні Горбунов і Потап), телеканал М1 - програма« Guten Morgen », Перший канал - проект« Хвилина Слави » . За плечима у дуету тур по містах Криму. Виступ на Днях міста Ялти, Дніпропетровська, Івано-Франківська, участь у благодійних акціях та концертах.

Але зовсім недавно хлопці вирішили розширити свій дует. Так в колективі з'явився ударник Андрій Шляхтиченко. Кавер-версії на відомі світові хіти, в інтерпретації музикантів вже встигли прозвучати на найбільших сценах України. Під час проведення Євро 2012 хлопці виступали в офіційній фан-зоні на Майдані, в підтримку нашої Збірної, а також на найбільшій площі Європи в місті Харкові.
Поділіться сайтом з друзями!

Читайте також

??????????????? :: ???????????????? :: ?????????? ????????? :: ?????????? ????????? - ?????????, ???????????, ??????, ?????? ???????? ??????
??????????????? :: ???????????????? :: ?????????? ????????? :: ?????????? ????????? - ?????????, ???????????, ??????, ?????? ???????? ?????? : сайт - http://aac.co.ua??????????????? - ?????????, ???????????, ??????, ?????? ???????? ?????? ??? ?????????????...
???????? ???????? ??????? ????????? ?????????? ???????
???????? ???????? ????????? ???????????? ????????? ??????. ???????? ???????? ???????? ????...
???????? ??????? ???? ??? ????????? ???????? "?????"
???????? ???????? "?????" ????? ???????? ???????, ??????? ???????? ? ?????? ? ????? ?????....
Створити сайт

Розкрутка сайту
Новини сайту
????????? ?????????
????????? ???????????? ????? ? ????? ????????? ?? ???????? ??????? ???????? ? ??????????, ??? ?????????? ??? ...
????????? ?????
????????? ??????? ?????? ????? ??? ????????????? ???? ????????? ??????. ???? ????? ?????????? ???? ?? ???...
Stenos.net
Stenos.netStenos.net - ?? ????????????-?????????? ?????, ? ????? ????? ??????? ?? ??????, ??? ????? ...

Реклама

Сайти

??????????? ??????????
??????????? ?????????? : сайт - http://osagodnepr.pp.ua/????????? ?????? ???????? ??? ?? ???????? ?????? ???? ??????????? ?? ???????.???????????? ...
 : сайт - http://lotgame.ru? ?????? ???????? ?????? ????????? ??????? ???????, ???????? ?? ???? ????? ? ?????? ????? ...
????i???? ?i?????
????i???? ?i????? : сайт - http://miliydom.com.ua/??????? ???i? ????i????i ?i????? ?? ???????? ?i???? ? ?????????!