Розкрутіть Ваш бізнес з нами!
Контакти
stenos.net@gmail.com
Доска бесплатных объявлений и товаров orlada.com

ТКС СЕРВІС - сушильні установки

03134, Україна, м. Київ, вул. Булгакова, 16
+38(044) 495-7714
+38(044) 495-7713
Сервіс і технології
11.10.2012
3254
Сушильні установки киплячого і віброкиплячому шару, шнекові та вібраційні живильники, стрічкові, ковшові і вібраційні транспортери, металоконструкції та нестандартне обладнання. Це - далеко не повний перелік того, що ми можемо запропонувати нашим замовникам.

Основний принцип нашої діяльності полягає не в тому, щоб просто продати типове обладнання, а в тому, щоб оптимальним чином вирішити технологічну задачу замовника при мінімальних інвестиційних та виробничих витратах.

Базою наших технологічних рішень є апарати киплячого (псевдоожиженного) і віброкиплячому шару. Такі апарати не є панацеєю, вони не можуть бути універсальними за визначенням, як, наприклад, барабанні сушарки. Але там, де вони застосовні, їх використання дає вражаючий економічний ефект, в чому на практиці переконалися наші замовники.

Налагоджена організація технологічних, виробничих і управлінських процесів, жорсткий внутрішній нагляд за якістю проведення дослідних та конструкторських робіт, а також процесом виготовлення обладнання, дає нам можливість гарантувати нашим замовникам очікуваний кінцевий результат, описуваний в категоріях якості, ціни і термінів.

Ще одним напрямком нашої діяльності є надання послуг по оптимізації існуючих технологічних ліній сушіння з точки зору аудиту технологічного процесу і мінімізації енергетичних витрат. З нашого досвіду, припустима зміна режимів роботи існуючого обладнання та впровадження найпростіших технологічних доробок, дозволяє пі мінімальних інвестиційних витратах економити 10-25% витрат на енергоносії (в окремих випадках - до 50%).
Поділіться сайтом з друзями!

Читайте також

Шукач
Пошук з металодетектором, колекціонування всякого роду старовинних предметів, історія.
Якісний домашній текстиль
Інтернет торгівля високоякісними товарами для комфортного життя.
Віртуоз класичного масажу
Віртуоз класичного масажу : сайт - http://dz-massage.com.uaОфіційний сайт сертифікованого фахівця класичного масажу - Зикова Дмитра.
Створити сайт

Розкрутка сайту
Новини сайту
Популярні запитання
Популярні запитанняДля Вашої і нашої зручності ми створили перелік запитань і відповідей, які допоможуть Вам ...
Створення сайту
Створення сайтуНа нашому сайті уже розробляється меню створення сайтів. Тому кожен користувач може за баж...
Stenos.net
Stenos.netStenos.net - це інформаційно-довідковий центр, а також центр товарів та послуг, які можна ...

Реклама

Останні додані сайти

Страхування ОСАГОДНЕПР
Страхування ОСАГОДНЕПР : сайт - http://osagodnepr.pp.ua/Страховий брокер пропонує вам на вигідних умовах таке страхування зі знижкою.пРегистрация ...
 : сайт - http://lotgame.ruУ нашому магазині велику кількість якісних товарів, доставка по всій Росії і зручна форма ...
Постiльна бiлизна
Постiльна бiлизна : сайт - http://miliydom.com.ua/Великий вибiр постiльноi бiлизни за низькими цiнами з доставкою!
Спільнота фахівців - езотериків Росії «СЛАВА»
Спільнота фахівців - езотериків Росії «СЛАВА» : сайт - http://vnimanie.esПрофспілка Росії «Слава»: людинознавство і тонкий світ. 1) Виявляємо кращих фахівців і пуб...
Амалія тенти - Магазин жіночого одягу
Амалія тенти - Магазин жіночого одягу : сайт - http://amaliatento.ruІнтернет-магазин елегантного жіночого одягу. Світові бренди кращі товари доставка по Всією...
 : сайт - http://site-ua.tk/Наша компанія займається розробкою та виготовленням інтернет сайтів під замовлення за скро...