Розкрутіть Ваш бізнес з нами!
Контакти
stenos.net@gmail.com
Доска бесплатных объявлений и товаров orlada.com

Флор Систем

Будівництво і ремонт
27.09.2012
1766
Флор Систем : сайт - http://www.floorsystem.com.ua Про компанію

"Floor System" діє на ринку з 2007 року, наша компанія спеціалізується в області продажу установки і обслуговування фальш-підлоги, перегородок, модульного ковроліну.

Ми є дилерами таких відомих фірм-виробників як: Polygroup (Іспанія), MERO TSK International GmbH (Німеччина), ПСК (Росія).

Переваги нашої компанії

Ми молода енергійна компанія, з кваліфікованим і досвідченим колективом nбагато представників якого стояли біля витоків даного напрямку на будівельному ринку України.

Ми маємо в своєму активі команду досвідчених монтажників, які протягом декількох років спеціалізуються на інсталяції фальш-підлоги.

Ми здатні монтувати понад 150м2 фальш-підлоги в день.

Високопрофесійний і любить свою справу колектив забезпечує індивідуальний підхід до кожного клієнта.


Фальш-підлога


Фальш-підлога (фальш-підлога, подвійна підлога) це універсальна система піднятих підлог, під яким ефективно можна розмістити будь-які комунікації, а так само деяке обладнання. Ефективність подвійних підлог (фальш-підлога) обумовлена ​​практичний необмеженої ємністю створюваного ними технологічного просторів, а так само простотою виведення будь-яких мереж. При відносно невисокій ціні фальшпідлога, створюючи ідеально рівний горизонт на будь вихідної поверхні забезпечує безперебійний і легкий доступ до всіх поміщеним в нього комунікацій. При використанні фальш-підлоги, можна повністю відмовитися від технологічних колон які в умовах офісу з відкритим плануванням, виглядають як не вельми естетичний "ліс". Застосовуючи фальшпол можна легко створювати подіуми, формувати щаблі й пандуси. Фальшпідлога практичний не замінимо в серверних і апаратних де під ним крім комунікацій, часто розташовують і систему охолодження обладнання. Крім цього, під фальш-підлогою можна ефективно укрити систему пожежної сигналізації.

Останнім часом фальш-підлога значно наростила свою присутність у внутрішній обробці громадських приміщень, а особливо в офісах. Пов'язано це, перш за все із збільшенням обсягу внутрішніх інженерних та кабельних комунікацій, а так само їх кріплень в офісних приміщеннях. Крім того фальш-підлога утворюючи ідеальну горизонтальну поверхню здатна так само ефективно відводити статичну електрику неминуче накопичується при роботі комп'ютерів орг. техніки та інших електроприладів. Фальш-підлога також цілком справедливо можна назвати теплоізоляційним засобом, оскільки створюючи підпіллі він тим самим формує досить ізольовану повітряну подушку. Так само дана обставина сприяє гарній звукоізоляції особливо якщо врахувати що в офісних центрах зазвичай застосовують плити фальш-підлога з надщільного ДСП або гіпсо-волкна (кальцій-сульфату). Якщо під фальш-підлогою помістити систему вентиляції то, наприклад подається охолоджене повітря, проходячи через всі приміщення, нагріваючись , буде віддалятися через дифузори вгорі приміщення. У свою чергу, в осінньо-зимовий період, направляючи через дифузори, вмонтовані в фальш-підлогу, нагріте повітря можна ефективно опалювати весь об'єм приміщення знизу доверху. Використання легко переміщуються люків (електрантов) наповнених силовими та інформаційними розетками робить фальш-підлогу не замінимим в офісних і торгових центрах. На фальш-підлогу можна ставити перегородки.
Поділіться сайтом з друзями!

Читайте також

Фактографія
Фактографія - новий цікавий проект мета якого створення найбільш повної енциклопедії цікав...
Лазерні Рівні та нівелірі-GEO fennel
Продаж, оренда, сервіс нівелірів лазерних, оптичних нівелірів, теодолітів, тахеометрів і т...
Ваша база даних
Інформаційний сайт, статті на різну тематику, матеріали для рефератів, контрольних, курсов...
Створити сайт

Розкрутка сайту
Новини сайту
Популярні запитання
Популярні запитанняДля Вашої і нашої зручності ми створили перелік запитань і відповідей, які допоможуть Вам ...
Створення сайту
Створення сайтуНа нашому сайті уже розробляється меню створення сайтів. Тому кожен користувач може за баж...
Stenos.net
Stenos.netStenos.net - це інформаційно-довідковий центр, а також центр товарів та послуг, які можна ...

Реклама

Останні додані сайти

Страхування ОСАГОДНЕПР
Страхування ОСАГОДНЕПР : сайт - http://osagodnepr.pp.ua/Страховий брокер пропонує вам на вигідних умовах таке страхування зі знижкою.пРегистрация ...
 : сайт - http://lotgame.ruУ нашому магазині велику кількість якісних товарів, доставка по всій Росії і зручна форма ...
Постiльна бiлизна
Постiльна бiлизна : сайт - http://miliydom.com.ua/Великий вибiр постiльноi бiлизни за низькими цiнами з доставкою!
Спільнота фахівців - езотериків Росії «СЛАВА»
Спільнота фахівців - езотериків Росії «СЛАВА» : сайт - http://vnimanie.esПрофспілка Росії «Слава»: людинознавство і тонкий світ. 1) Виявляємо кращих фахівців і пуб...
Амалія тенти - Магазин жіночого одягу
Амалія тенти - Магазин жіночого одягу : сайт - http://amaliatento.ruІнтернет-магазин елегантного жіночого одягу. Світові бренди кращі товари доставка по Всією...
 : сайт - http://site-ua.tk/Наша компанія займається розробкою та виготовленням інтернет сайтів під замовлення за скро...