Розкрутіть Ваш бізнес з нами!
Контакти
stenos.net@gmail.com
Доска бесплатных объявлений и товаров orlada.com

Сучасні дерев'яні будинки

Київ
+38(098) 10 38 242
+38(099) 75 11 724
Будівництво і ремонт
29.10.2012
2445
Компанія "Сучасні дерев'яні будинки" спеціалізується на будівництві дерев'яних будинків з клеєного бруса, будівництво зрубів, у тому числі дикий зруб, каркасних щитових будинків, фахверк, Huf Haus, будинків з профільованого бруса. Виробництво і експорт комплектів дерев'яних будинків. Проектування.

Унікальним для українського ринку є наш високотехнологічний продукт - Несучі конструкції - гнуто-клеєний брус (гнуті арочні клеєні балки)! Максимальна довжина таких балок 24 метри. Наше підприємство є єдиним в Україні виробником в цій області.

ТОВ «Сучасні дерев'яні будинки» виробляє високоякісну продукцію на власних високотехнологічних деревообробних підприємствах, оснащених обладнанням провідних європейських виробників і здійснює монтаж «під ключ», тим самим, гарантуючи якість на всіх етапах виробництва і будівництва.

Дерев'яний будинок уособлює собою ауру тепла й умиротворення. А сучасні дерев'яні будинки успішно поєднують в собі чарівність патріархальності з благами цивілізації. З давніх часів люди вибирали для будівництва житла дерево - це надійність, доступність і безпеку. В даний час людство прагне максимально наблизити використовувані і вжиті їм матеріали і продукти до природних і екологічно чистим з тим, щоб убезпечити себе від впливу навколишнього середовища і штучних хімічних компонентів.

В даний час вже нікого не здивуєш унікальними властивостями дерев'яного будинку. Він зберігає збалансований мікроклімат цілий рік, Завдяки мікропор деревина «дихає». На початку третього тисячоліття дерев'яний будинок в своєму традиційному вигляді користується не меншою популярністю, ніж за nчасів Давньої Русі, тільки от технології стали іншими.

Висока якість будівництва, «правильні» екологічно чисті матеріали, сучасні технології будівництва,n гармонія архітектурних форм і навколишнього середовища, комплексний підхід, і повна відповідальність за результат на всіх етапах будівництваn - це головні принципи нашої компанії.
Поділіться сайтом з друзями!

Читайте також

Блог про Форекс трейдингу і більше
Багато інформації про ринок Форекс і корисні інструменти для успішної роботи.
ТОВ "НБС ТЕХНОЛОГІЯ"
Наше підприємство більше 10 років займається постачаннями гірничо-шахтного устаткування і ...
Електрик Київ
Електрик в Києві - наша фірма володіє командою спеціалізованих електриків, здатних швидко ...
Створити сайт

Розкрутка сайту
Новини сайту
Популярні запитання
Популярні запитанняДля Вашої і нашої зручності ми створили перелік запитань і відповідей, які допоможуть Вам ...
Створення сайту
Створення сайтуНа нашому сайті уже розробляється меню створення сайтів. Тому кожен користувач може за баж...
Stenos.net
Stenos.netStenos.net - це інформаційно-довідковий центр, а також центр товарів та послуг, які можна ...

Реклама

Останні додані сайти

Страхування ОСАГОДНЕПР
Страхування ОСАГОДНЕПР : сайт - http://osagodnepr.pp.ua/Страховий брокер пропонує вам на вигідних умовах таке страхування зі знижкою.пРегистрация ...
 : сайт - http://lotgame.ruУ нашому магазині велику кількість якісних товарів, доставка по всій Росії і зручна форма ...
Постiльна бiлизна
Постiльна бiлизна : сайт - http://miliydom.com.ua/Великий вибiр постiльноi бiлизни за низькими цiнами з доставкою!
Спільнота фахівців - езотериків Росії «СЛАВА»
Спільнота фахівців - езотериків Росії «СЛАВА» : сайт - http://vnimanie.esПрофспілка Росії «Слава»: людинознавство і тонкий світ. 1) Виявляємо кращих фахівців і пуб...
Амалія тенти - Магазин жіночого одягу
Амалія тенти - Магазин жіночого одягу : сайт - http://amaliatento.ruІнтернет-магазин елегантного жіночого одягу. Світові бренди кращі товари доставка по Всією...
 : сайт - http://site-ua.tk/Наша компанія займається розробкою та виготовленням інтернет сайтів під замовлення за скро...