Розкрутіть Ваш бізнес з нами!
Контакти
stenos.net@gmail.com
Доска бесплатных объявлений и товаров orlada.com

Lucky7 - Портал спільних покупок за кордоном

Київ
Товари
13.01.2013
2690
Lucky7 - Покупки з кращих інтернет магазинів.

Наш портал був створений з метою організації здійснення спільних покупок з кращих світових інтернет площадок і магазинів.

Створенню цього проекту сприяло кілька причин. Власний досвід покупок найрізноманітніших товарів (одягу, взуття, електроніки, різних аксесуарів і т.п.) в різних магазинах, бутіках, салонах і торгових центрах України, Європи та Азії.

Задайте собі питання: «Чому, скажімо, кофтинка відомої фірми коштує в Європі 5,50 євро, а у нас 550 гривень? Чому джинси одного з провідних брендів в США коштують 32доллара, а у нас всього лиш  1800 гривень? Україна настільки багата країна, що її жителі можуть дозволити собі це? »

Який вихід? Можна купувати на ринку китайський ширвжиток. Так, дійсно дешево, але от якість ... А хотілося б і того й іншого. Якісну, стильну річ помітять здалеку і для цього не треба бути великим спеціалістом.Что робити, коли хочеться мати дійсно брендовий річ, але переплачувати у 3-4 рази дорожче немає можливості або простонет бажання?

Не скажу, що покупки онлайн за кордоном панацея від всіх бід, але все ж досить прийнятний вихід. Не треба впадати в іншу крайність, кажучи: «Там все дешево!». Подумайте самі.Качественний товар на виробництво, якого витрачено певну кількість сил, засобів і матеріалів - просто не може коштувати копійки (центи, євро центи). Але роблячи покупки онлайн за кордоном ми, уникаємо всіляких накруток, переплат, відкатів і т.п. Сподіваюся, Ви, розумієте, про що мова.

Як це працює. Основна схема поставки товару у всіх мало чим відрізняється. Ви, через свого посередника, купуєте товар в інтернет магазині якогось за бугор. Товар доставляється місцевим перевізником (поштою) з точки А в точку Б за бугор на склад партнера посередника. Відбувається це платно або безкоштовно і якраз, завдання посередника зробити ціну за цю доставку (шип) мінімальної або безкоштовною.
Поділіться сайтом з друзями!

Читайте також

Строй-проект
Строй-проект : сайт - http://stroi-projects.ruСайт про будівництво, будматеріали, ремонті і технологіях.
Каталог сайтів Київ KDO
Каталог сайтів Київ KDO у нашому каталозі знаходяться сайти будь-якої тематики, розміщення...
Ісходники develstudio, скачати develstudio, ісходники для php develstudio
Исходники develstudio, скачати develstudio, исходники для php develstudio, програми на dev...
Створити сайт

Розкрутка сайту
Новини сайту
Популярні запитання
Популярні запитанняДля Вашої і нашої зручності ми створили перелік запитань і відповідей, які допоможуть Вам ...
Створення сайту
Створення сайтуНа нашому сайті уже розробляється меню створення сайтів. Тому кожен користувач може за баж...
Stenos.net
Stenos.netStenos.net - це інформаційно-довідковий центр, а також центр товарів та послуг, які можна ...

Реклама

Останні додані сайти

Страхування ОСАГОДНЕПР
Страхування ОСАГОДНЕПР : сайт - http://osagodnepr.pp.ua/Страховий брокер пропонує вам на вигідних умовах таке страхування зі знижкою.пРегистрация ...
 : сайт - http://lotgame.ruУ нашому магазині велику кількість якісних товарів, доставка по всій Росії і зручна форма ...
Постiльна бiлизна
Постiльна бiлизна : сайт - http://miliydom.com.ua/Великий вибiр постiльноi бiлизни за низькими цiнами з доставкою!
Спільнота фахівців - езотериків Росії «СЛАВА»
Спільнота фахівців - езотериків Росії «СЛАВА» : сайт - http://vnimanie.esПрофспілка Росії «Слава»: людинознавство і тонкий світ. 1) Виявляємо кращих фахівців і пуб...
Амалія тенти - Магазин жіночого одягу
Амалія тенти - Магазин жіночого одягу : сайт - http://amaliatento.ruІнтернет-магазин елегантного жіночого одягу. Світові бренди кращі товари доставка по Всією...
 : сайт - http://site-ua.tk/Наша компанія займається розробкою та виготовленням інтернет сайтів під замовлення за скро...