Розкрутіть Ваш бізнес з нами!
Контакти
stenos.net@gmail.com
Доска бесплатных объявлений и товаров orlada.com

??????????? ??????

????????
??????????, ?. ??????, ???. ??????????????? 5
+996 (556) 40-99-09
+996 (708) 40-99-09
??? ? ???????????
07.03.2013
2527
??????????? ?????? : сайт - http://www.vesti.kg Інформаційно-Аналітичний ресурс для політиків.

Висвітлення важливих політичних і суспільних подій в Киргизстані та світі. На ресурсі розміщуються не просто новини, а з аналітичним ухилом. Кожна новини коментується провідними експертами в тій чи іншій галузі.
Www.vesti.kg - це новий перспективний інформаційний інтернет-ресурс, який активно працює з липня 2010 року. За півроку йому вдалося посісти третє місце в рейтингу популярності російськомовних інформаційних інтернет-ресурсів Киргизстану. Сайту вдалося вийти на рівень відвідуваності у 2000 хостів на добу.

Www.vesti.kg - це аналітичний ресурс для політиків і про політику. Агентство молодо, але воно вже має своїх постійних читачів, свою аудиторію.

Нас читають: відомі політичні та громадські діячі, члени Уряду, депутати Жогорку Кенеша КР, держчиновники високого рангу, співробітники міністерств і відомств. Розміщуючи у нас інформацію про себе, ви точно знаєте, на яку аудиторію ви орієнтуєтеся.
На нашому сайті публікуються ексклюзивні інтерв'ю та коментарі відомих людей не тільки нашої країни, а й Росії, а також країн ближнього зарубіжжя.

З нами співпрацюють: Центр політичних технологій (Росія), Російський інститут стратегічних досліджень при президенті РФ, Асоціація прикордонного співробітництва, Центр Європейської інтеграції (Білорусь), Інститут політичних рішень (Казахстан), а також такі відомі люди, як: Аскар Акаєв, Бермет Акаєва, Фелікс Кулов, Темір Сарієв, Наріман Тюлєєв, Боліт Джанузаков, Азімбек Бекназаров, Камчибек Ташиєв; російські експерти: Олександр Собянін, Сергій Міхєєв та інші.
Крім того, інформаційно-аналітичні матеріали сайту активно цитуються новинними інтернет-порталами ближнього і далекого зарубіжжя, а також у блогах і соціальних мережах.

Поділіться сайтом з друзями!

Читайте також

???? ??????????
???? ?????????? : сайт - http://handlercode.ru???? ??????????, ????????? ??????? ? Windows, ?????? ?????? ? ????????????? Delphi, PHP
????? ???? ???????? ???????
????? ???? ???????? ??????? : сайт - http://www.direct-pro.net????? ???? ???????? ???????, ???? ?????, ???????????? ??? ?????????? ????????????. ? ???? ...
????? ????????
?????????? ? ??????, ????, ????, ????????? ??????, ????????? ?????????.
Створити сайт

Розкрутка сайту
Новини сайту
????????? ?????????
????????? ???????????? ????? ? ????? ????????? ?? ???????? ??????? ???????? ? ??????????, ??? ?????????? ??? ...
????????? ?????
????????? ??????? ?????? ????? ??? ????????????? ???? ????????? ??????. ???? ????? ?????????? ???? ?? ???...
Stenos.net
Stenos.netStenos.net - ?? ????????????-?????????? ?????, ? ????? ????? ??????? ?? ??????, ??? ????? ...

Реклама

Сайти

??????????? ??????????
??????????? ?????????? : сайт - http://osagodnepr.pp.ua/????????? ?????? ???????? ??? ?? ???????? ?????? ???? ??????????? ?? ???????.???????????? ...
 : сайт - http://lotgame.ru? ?????? ???????? ?????? ????????? ??????? ???????, ???????? ?? ???? ????? ? ?????? ????? ...
????i???? ?i?????
????i???? ?i????? : сайт - http://miliydom.com.ua/??????? ???i? ????i????i ?i????? ?? ???????? ?i???? ? ?????????!