Розкрутіть Ваш бізнес з нами!
Контакти
stenos.net@gmail.com
Доска бесплатных объявлений и товаров orlada.com

Аналітичний ресурс

Киргизія
Киргизстан, м. Бішкек, вул. Севастопольська 5
+996 (556) 40-99-09
+996 (708) 40-99-09
ЗМІ і телебачення
07.03.2013
2302
Аналітичний ресурс : сайт - http://www.vesti.kg Інформаційно-Аналітичний ресурс для політиків.

Висвітлення важливих політичних і суспільних подій в Киргизстані та світі. На ресурсі розміщуються не просто новини, а з аналітичним ухилом. Кожна новини коментується провідними експертами в тій чи іншій галузі.
Www.vesti.kg - це новий перспективний інформаційний інтернет-ресурс, який активно працює з липня 2010 року. За півроку йому вдалося посісти третє місце в рейтингу популярності російськомовних інформаційних інтернет-ресурсів Киргизстану. Сайту вдалося вийти на рівень відвідуваності у 2000 хостів на добу.

Www.vesti.kg - це аналітичний ресурс для політиків і про політику. Агентство молодо, але воно вже має своїх постійних читачів, свою аудиторію.

Нас читають: відомі політичні та громадські діячі, члени Уряду, депутати Жогорку Кенеша КР, держчиновники високого рангу, співробітники міністерств і відомств. Розміщуючи у нас інформацію про себе, ви точно знаєте, на яку аудиторію ви орієнтуєтеся.
На нашому сайті публікуються ексклюзивні інтерв'ю та коментарі відомих людей не тільки нашої країни, а й Росії, а також країн ближнього зарубіжжя.

З нами співпрацюють: Центр політичних технологій (Росія), Російський інститут стратегічних досліджень при президенті РФ, Асоціація прикордонного співробітництва, Центр Європейської інтеграції (Білорусь), Інститут політичних рішень (Казахстан), а також такі відомі люди, як: Аскар Акаєв, Бермет Акаєва, Фелікс Кулов, Темір Сарієв, Наріман Тюлєєв, Боліт Джанузаков, Азімбек Бекназаров, Камчибек Ташиєв; російські експерти: Олександр Собянін, Сергій Міхєєв та інші.
Крім того, інформаційно-аналітичні матеріали сайту активно цитуються новинними інтернет-порталами ближнього і далекого зарубіжжя, а також у блогах і соціальних мережах.

Поділіться сайтом з друзями!

Читайте також

Продаж установка сервіс міні АТС
Компанія ТЕЛМІКС! nn Пропонує реалізацію нових більш досконалих схем організації зв'язку д...
Караван Люкс - Мобильные Дома Загородного отдыха.
Караван Люкс - Мобильные Дома Загородного отдыха. : сайт - http://caravanluxe.comПідприємство Караван Люкс. Виробництво мобільних будинків на колесах в Україні.
Купівля пазлів в Україні
Інтернет магазин з продажу пазлів. Купівля, доставка пазлів в Україні та регіонах.
Створити сайт

Розкрутка сайту
Новини сайту
Популярні запитання
Популярні запитанняДля Вашої і нашої зручності ми створили перелік запитань і відповідей, які допоможуть Вам ...
Створення сайту
Створення сайтуНа нашому сайті уже розробляється меню створення сайтів. Тому кожен користувач може за баж...
Stenos.net
Stenos.netStenos.net - це інформаційно-довідковий центр, а також центр товарів та послуг, які можна ...

Реклама

Останні додані сайти

Страхування ОСАГОДНЕПР
Страхування ОСАГОДНЕПР : сайт - http://osagodnepr.pp.ua/Страховий брокер пропонує вам на вигідних умовах таке страхування зі знижкою.пРегистрация ...
 : сайт - http://lotgame.ruУ нашому магазині велику кількість якісних товарів, доставка по всій Росії і зручна форма ...
Постiльна бiлизна
Постiльна бiлизна : сайт - http://miliydom.com.ua/Великий вибiр постiльноi бiлизни за низькими цiнами з доставкою!
Спільнота фахівців - езотериків Росії «СЛАВА»
Спільнота фахівців - езотериків Росії «СЛАВА» : сайт - http://vnimanie.esПрофспілка Росії «Слава»: людинознавство і тонкий світ. 1) Виявляємо кращих фахівців і пуб...
Амалія тенти - Магазин жіночого одягу
Амалія тенти - Магазин жіночого одягу : сайт - http://amaliatento.ruІнтернет-магазин елегантного жіночого одягу. Світові бренди кращі товари доставка по Всією...
 : сайт - http://site-ua.tk/Наша компанія займається розробкою та виготовленням інтернет сайтів під замовлення за скро...